autobiografia

  Wydała autobiografię.

  "Nie było więc innego wyjścia niż rozstanie".

  "Lewa strona mojej twarzy była zniekształcona i obwisła" - wyznaje.

  Gwiazda zarobi rekordową kwotę.

  W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się wokół Britney Spears. Tym razem świat obiegła informacja, że ona i jej siostra są pokłócone. Wokalistka zarzuca Jamie Lynn Spears, że ta nie opiekowała się nią kiedy najbardziej tego potrzebowała.

  Kamala Harris już od najmłodszych lat przyglądała się walce o sprawiedliwość i prawa człowieka. Wspomnienia jednej z najbardziej wpływowych kobiet w Stanach Zjednoczonych znalazły swoje miejsce na kartach autobiografii, która natychmiast wzbudziła zainteresowanie czytelników z całego świata. Książka spotkała się także z uznaniem Piotra Kraśko, który w Dzień Dobry TVN poruszył temat fenomenu tej lektury.

  Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła na instagramowym koncie fotografię z Magdą Gessler prosto ze studia Dzień Dobry TVN. Okazało się, że kobiety mają więcej ze sobą wspólnego, niż mogłoby się wydawać. - Naszego weekendu w Perugii nie zapomnę nigdy – zadeklarowała nasza prowadząca.

  Powstała autobiografia Magdy Gessler. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce napisała ją wspólnie z Dominikiem Linowskim. Anna Mucha pochwaliła się, że Gessler zaangażowała ją do pracy nad audiobookiem.

  Bez jej piosenek ciężko sobie wyobrazić polską scenę muzyczną. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Właśnie skończyła 61 lat, wydała autobiografię i nowy singiel. Beata Kozidrak wiąż zaskakuje i nie wygląda na to, że miałoby się to zmienić.

  Beata Kozidrak zapowiadając autobiograficzną książkę "Beata. Gorąca krew" oznajmiła, że zaskoczy czytelników. Teraz już wiadomo, jakie sekrety zdecydowała się ujawnić. Artystka pierwszy raz otwarcie opowiada o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem.

  Magda Gessler kilka miesięcy temu zapowiedziała wydanie swojej autobiografii, jednak nawet Mateuszowi Hładkiemu nie chciała zdradzić żadnych szczegółów związanych z tym projektem. Dziś podzieliła się z fanami wyglądem okładki. Opowiedziała także, kto pomógł jej opracować książkę. Znamy datę premiery. To już niedługo.

  Beata Kozidrak cieszy się niesłabnącą popularnością. Od lat jej płyty rozchodzą się na pniu. Teraz piosenkarka postanowiła iść o krok dalej i debiutuje w roli pisarki. Autobiografia gwiazdy ukaże się w dniu jej urodzin - 4 maja. Legenda polskiej piosenki zdecydowała się zdradzić szczegóły, o których nigdy nie mówiła publicznie.

  "Ziemia obiecana" to nowa książka Baracka Obamy. Pierwszy nakład sprzedał się w 3 mln egzemplarzy. Tydzień po premierze okrzyknięto ją bestsellerem. O autobiografii byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych porozmawialiśmy z Ryszardem Schnepfem, byłym ambasadorem Polski w USA.

  Sharon Stone napisała autobiografię, w której ujawniła kulisy swojej pracy w Hollywood. Okazuje się, że nagrywając kultową scenę w "Nagim instynkcie" została zmanipulowana przez twórców filmu.

  W 2020 roku Mariah Carey wydała autobiografię "The Meaning of Mariah Carey". W książce gwiazda opisała między innymi trudne dzieciństwo u boku starszej siostry. Alison Carey czuje się poniżona przez diwę i żąda od niej olbrzymiego odszkodowania. Do sądu trafił już pozew.

  Bez wątpienia Magda Gessler należy do grona najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda od lat przeprowadza rewolucje w restauracjach w całej Polsce i cieszy się ogromną popularnością. Szczegóły jej prywatnego życia są jednak nieznane. Teraz okazuje się, że ujawni je w swojej autobiografii.

  Od niespodziewanej śmierci Prince'a minęły ponad cztery lata, jednak pamięć o nim i jego twórczości trwa i będzie trwać wiecznie. Jaki był prywatnie? Zobaczcie rozmowę Gabi Drzewieckiej z pisarzem Danem Piepenbringiem, który znał wielkiego artystę.

  Andrzej Grabowski to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów w Polsce. Znany i lubiany artysta postanowił napisać swoją autobiografię "Jestem jak motyl". Nam zdradził, jak zrodził się pomysł na jej nietypowy tytuł oraz opowiedział o czasach młodości.

  Autobiografia Woody'ego Allena "A propos niczego" wywołała skandal jeszcze przed premierą, a wiele wydawnictw nie chciało jej opublikować. Reżyser opowiada w niej o swojej młodości, pracy przy filmach oraz historiach z życia prywatnego. Nudziarz czy kontrowersyjny neurotyk? Jaki naprawdę jest Woody Allen? O tym rozmawialiśmy z krytykiem filmowym Tomaszem Raczkiem.

  Z autobiografii "Greenlights" dowiadujemy się, że Matthew McConaughey jako nastolatek padł ofiarą molestowania seksualnego. W Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk pochyliła się nad traumatycznym doświadczeniem aktora.

  Matthew McConaughey to znany na całym świecie aktor i producent filmowy. Laureat Oscara właśnie wydał autobiografię, a w niej pikantne szczegóły z życia prywatnego. O śmierci ojca rozpisują się media z każdego zakątka świata.

  Lenny Kravitz wydał książkę "Let Love Rule". To właśnie w niej opowiedział o swojej byłej żonie Lisie Bonet, którą darzył ogromnym uczuciem. Sandra Hajduk opowiedziała o kulisach związku gwiazdorskiej pary.

  Matka sprzedała ją gwałcicielowi. Wpadła w uzależnienie od kokainy i alkoholu, miała problemy z odżywaniem. Pieniądze i sława nie uratowały jej przed cierpieniem. Wstrząsające fakty ze swojego życia aktorka Demi Moore ujawniła w autobiografii "Demi Moore Intymnie". O książce i jej autorce opowiadał w naszym programie dziennikarz i filmoznawca Łukasz Maciejewski.

  Madonna to ikona w świecie muzyki i szeroko pojętego show-biznesu. Od 50 lat wydaje płyty, gra w filmach i bierze udział w innych projektach. Już niedługo będzie mogła dopisać do swojej listy kolejne osiągnięcie. Madonna będzie współtworzyć scenariusz do filmu autobiograficznego - to także ona wcieli się w rolę reżysera.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Skibę. Muzyk ma o sobie wiele do powiedzenia, dlatego też wydał swoją autobiografię, w której upublicznia nieznane dotąd fakty na swój temat oraz pokazuje rodzinę. Jakie sekrety skrywał do tej pory artysta?

  Jak wygląda życie byłego sędziego piłkarskiego Howarda Webba? Czym się teraz zajmuje? Czy po odejściu na sędziowską emeryturę brakuje mu adrenaliny? Jak nerwica natręctw wpływała na jego pracę? W Dzień Dobry TVN powiedział, czy błędy popełnione na boisku spędzały mu sen z powiek.

  W Dzień Dobry TVN o tym, "co mu w życiu nie wyszło" opowiedział nam Piotr Gąsowski: "Jeśli 10 osób stoi pod drzewem, to na kogo ptak narobi? ... Na mnie!". Co łączyło go z Robinem Williamsem i ... czy rzeczywiście książka opowiadająca o jego życiowych porażkach została mu ukradziona zanim ja ukończył?

  Andrzej Wielowieyski to polityk i uczestnik obrad okrągłego stołu. Byliśmy z kamerą na premierze jego autobiografii "Losowi na przekór". Co chciał w niej przekazać czytelnikom? Jak postrzegają go najbliżsi? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Prezenterka pogody Dzień Dobry TVN właśnie wydała swoją autobiografię. Jak Omenaa Mensah wspomina dzieciństwo? Czy była prześladowana z powodu koloru skóry? Co ją zainspirowało do napisania książki? O tym i o swojej metamorfozie opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Nie pret-a-porter, nie haute couture, a po prostu moda do noszenia na co dzień. Projektantka Ewa Minge na Fashion Weeku w Łodzi pokazała kolekcję skierowaną do szerszego grona odbiorców. Dlaczego zdecydowała się pójść w komercyjną stronę? Czy skoro ubrania są tańsze, to znaczy, że wykonane są z gorszej tkaniny? Do kogo Ewa kieruje swoje projekty? Okazuje się, że Minge wydaje niedługo swoją książkę. Czego dowiemy się z autobiografii gwiazdy? Czy projektantka zdradzi w niej skrywane sekrety? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.