autobiografia

  autobiografia

  Matka sprzedała ją gwałcicielowi. Wpadła w uzależnienie od kokainy i alkoholu, miała problemy z odżywaniem. Pieniądze i sława nie uratowały jej przed cierpieniem. Wstrząsające fakty ze swojego życia aktorka Demi Moore ujawniła w autobiografii "Demi Moore Intymnie". O książce i jej autorce opowiadał w naszym programie dziennikarz i filmoznawca Łukasz Maciejewski.

  Madonna to ikona w świecie muzyki i szeroko pojętego show-biznesu. Od 50 lat wydaje płyty, gra w filmach i bierze udział w innych projektach. Już niedługo będzie mogła dopisać do swojej listy kolejne osiągnięcie. Madonna będzie współtworzyć scenariusz do filmu autobiograficznego - to także ona wcieli się w rolę reżysera.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Skibę. Muzyk ma o sobie wiele do powiedzenia, dlatego też wydał swoją autobiografię, w której upublicznia nieznane dotąd fakty na swój temat oraz pokazuje rodzinę. Jakie sekrety skrywał do tej pory artysta?

  Jak wygląda życie byłego sędziego piłkarskiego Howarda Webba? Czym się teraz zajmuje? Czy po odejściu na sędziowską emeryturę brakuje mu adrenaliny? Jak nerwica natręctw wpływała na jego pracę? W Dzień Dobry TVN powiedział, czy błędy popełnione na boisku spędzały mu sen z powiek.

  W Dzień Dobry TVN o tym, "co mu w życiu nie wyszło" opowiedział nam Piotr Gąsowski: "Jeśli 10 osób stoi pod drzewem, to na kogo ptak narobi? ... Na mnie!". Co łączyło go z Robinem Williamsem i ... czy rzeczywiście książka opowiadająca o jego życiowych porażkach została mu ukradziona zanim ja ukończył?

  Andrzej Wielowieyski to polityk i uczestnik obrad okrągłego stołu. Byliśmy z kamerą na premierze jego autobiografii "Losowi na przekór". Co chciał w niej przekazać czytelnikom? Jak postrzegają go najbliżsi? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Prezenterka pogody Dzień Dobry TVN właśnie wydała swoją autobiografię. Jak Omenaa Mensah wspomina dzieciństwo? Czy była prześladowana z powodu koloru skóry? Co ją zainspirowało do napisania książki? O tym i o swojej metamorfozie opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Nie pret-a-porter, nie haute couture, a po prostu moda do noszenia na co dzień. Projektantka Ewa Minge na Fashion Weeku w Łodzi pokazała kolekcję skierowaną do szerszego grona odbiorców. Dlaczego zdecydowała się pójść w komercyjną stronę? Czy skoro ubrania są tańsze, to znaczy, że wykonane są z gorszej tkaniny? Do kogo Ewa kieruje swoje projekty? Okazuje się, że Minge wydaje niedługo swoją książkę. Czego dowiemy się z autobiografii gwiazdy? Czy projektantka zdradzi w niej skrywane sekrety? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Janusz Wójcik to były piłkarz, trener i polityk. Swoje wspomnienia barwnego życia spisał w książce „Wójt – jedziemy z frajerami! Całe moje życie” . Alkohol leje się tam strumieniami, autor klnie jak szewc, mówi o sobie, że jest "najemnikiem sportowym". Nie stronił od kobiet, mimo że był żonaty. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Janusz Wójcik. Czy wróci do piłki nożnej?

  Michał Piróg napisał autobiografię: Chcę żyć. Dlaczego w tak młodym wieku napisał książkę o sobie? Czy jego życie jest na tyle ciekawe, aby napisać autobiografię? Na te pytania odpowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Jutro pojawi się autobiografia profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza! Czy o seksie wie wszystko, czy onieśmiela kobiety, czy mężczyźni mu zazdroszczą i kto smalił do niego cholewki? Jakie smaczki znajdziemy w autobiografii najpopularniejszego polskiego seksuologa?

  Książka Liroya sprzedała się zanim trafiła na półki księgarń! Co umieścił w swojej autobiogRAPii i czy rzeczywiście kiedyś chciał zostać milicjantem? O co pytaliście Liroya na czacie? Zobaczcie!

  Właśnie ukazała się jego autobiografia. Odkrył w niej najbardziej intymne szczegóły ze swojego życia. Wystawił na widok publiczny nie tylko podboje seksualne, ale też przyjaźnie i związki. Dziennikarz muzyk i felietonista Tymon Tymański był gościem Dzień Dobry TVN. Skandalista, który wiąże się z piętnastolatką czy orędownik prawdy?