Gwiazdy

"Baba w Babich Dołach". Małgorzata Foremniak jednym zdjęciem pobudziła wyobraźnię fanów

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak jest gwiazdą, która ma duże poczucie humoru i dystans do samej siebie. Aktorka ostatnio pochwaliła się zabawną fotografią, a jej obserwatorzy nie mogą się zdecydować, kogo bardziej im przypomina. Starszą panią czy zakonnicę?

Małgorzata Foremniak - kariera

Małgorzata Foremniak jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych, a oprócz tego jest cenioną jurorką programu "Mam Talent!". Widzowie show i jej fani uwielbiają ją za wrażliwość i życzliwe podejście do uczestników.

Z racji swojego zawodu, gwiazda może zmieniać się niczym kameleon. Na potrzeby filmu wcielała się więc w przebojową businesswoman, ciepłą i kochającą mamę czy w łamaczkę męskich serc. Za każdym razem potrafi wyglądać zupełnie inaczej. Małgorzata Foremniak po raz kolejny zaskoczyła fanów swoją metamorfozą, choć akurat to nie będzie jej następna rola.

Małgorzata Foremniak - kogo przypomina fanom?

Aktorka jest obecnie nad polskim morzem, w Gdyni. Przechadzając się po piaszczystej plaży zrobiła sobie zabawne zdjęcie. Jesienią nad Bałtykiem jest już chłodno i wietrznie, więc żeby nie przemarznąć, Małgorzata Foremniak założyła na siebie koc i okryła nim głowę. Kto by pomyślał, że jedna niewinna fotografia, tak bardzo pobudzi wyobraźnię jej fanów.

- Baba w Babich Dołach. Gdynia ma moc! To miasto z morza. Pozdrawiam ciepło. #babuszka - napisała gwiazda.

Pod postem obserwatorzy aktorki zaczęli pisać, kogo im przypomina. Padło kilka humorystycznych porównań. - "Czy aby polska baba?", "Matka Teresa z Kalkuty", "Jak zakonnica", "Żona Popiela", "Siostra Małgorzata", "Widzę tutaj kapłankę z "Gry o Tron", "Na pierwszy rzut oka to babula" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Foremniak o roli jurorki w "Mam Talent!": Sztuką jest tak powiedzieć "nie", żeby ktoś wyszedł zadowolony, że spróbował

Małgorzata Foremniak o roli jurorki w "Mam Talent!": Sztuką jest tak powiedzieć "nie", żeby ktoś wyszedł zadowolony, że spróbował
ORIGINAL (2)

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości