restauratorka

  Dziesięć lat temu Anna Zając i jej mąż postanowili zmienić otoczenie i wyjechać z Łodzi do Trójmiasta. Choć początki w nowym miejscu były bardzo trudne, to właśnie wtedy bizneswoman stworzyła swój blog modowy.

  Jolanta Jurkowlaniec jest restauratorką. Jak wyglądała jej droga do sukcesu?

  Lara Gessler spełnia się w roli szczęśliwej mamy i żony. Ślub znanej restauratorki odbył się w 2020 roku, jednak zakochani do samego końca utrzymywali w tajemnicy informację o uroczystości. Z okazji pierwszego jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia.

  Początek jesieni to szczególny moment dla Lary Gessler, która nie przejmuje się nadchodzącymi słotami czy chandrą, z którą w tym okresie zmaga się wiele osób. Przeciwnie, znana restauratorka zapewnia, że to wyjątkowy czas, który można wykorzystać na wiele sposobów. W najnowszym poście podzieliła się z fanami niektórymi z nich

  Jej znakiem rozpoznawczym są bujne blond loki. Jednak znana restauratorka nie zawsze tak wyglądała.

  Już niebawem wszyscy fani Magdy Gessler będą mieli okazję zagłębić się w jej życiowe historie. Restauratorka bowiem napisała biografię, której premiera zaplanowana jest na 16 czerwca. W jednej z opowieści gwiazda przyznała, że po śmierci męża złamała obowiązujące przepisy. Co się stało?

  Magda Gessler jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci show-biznesu. Zawsze kolorowa, z burzą loków i ognistym temperamentem. Pokochały ją miliony widzów. Teraz okazuje się, że swoją urodę odziedziczyła po mamie. Restauratorka pokazała jej zdjęcie na Instagramie i zaskoczyła fanów.

  Susanna Izzetdinova to kobieta o ogromnej sile i determinacji. Kilka lat temu przyjechała sama z czwórką dzieci do Polski. Choć teraz prowadzi w Gdańsku własną piekarnię i restaurację, jej droga do sukcesu nie była łatwa.

  Wielbiciel programów z Magdą Gessler Patryk Utowka miał niezapomnianą okazję, aby zjeść kolację ze swoją idolką. Zobaczcie, gdzie go zaprosiła restauratorka i kto dla nich gotował.

  To miejsce nie zmienia się pomimo upływu lat. I właśnie to najbardziej cenią w nim wierni klienci. Z naszą kamerą odwiedziliśmy pewną warszawską restaurację, utrzymaną w stylistyce lat 70. ubiegłego wieku, w której jadł m.in.: Kieślowski, Polański, Piwowarski i Pasikowski. Jakie dania cieszą się tu największym powodzeniem?

  Gość Dzień Dobry Wakacje najbardziej znana polska restauratorka Magda Gessler właśnie wydała przewodnik po 151 najlepszych restauracjach i hotelach. Dlaczego wyróżniła akurat 151 obiektów? Który hotel w Polsce ma najlepszą kuchnię? Jakie błędy popełniają polskie restauracje? Zapytaliśmy ją również o plotki na jej temat, które krążą w internecie. Czy będzie prowadzącą hiszpańskiej edycji Piekielnego Hotelu? Czy rzeczywiście zamierza projektować ubrania?

  Co się stało z restauracjami, które rewolucjonizowała Magda Gessler? Jak działają? Czy zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez Panią Magdę, czy może wrócili do swoich przyzwyczajeń? Restauratorka wysłała do nich swojego ulubieńca Charlesa Daigneault. Czy właściciele restauracji byli uprzedzani o jego wizycie?

  Pojawiły się pogłoski, że program "Perfekcyjna Pani Domu" znika z anteny TVN. Czy to prawda? Agnieszka Jastrzębska postanowiła to sprawdzić u samego źródła, czyli w rozmowie z Małgorzatą Rozenek. Małgosia odniosła się też do innych plotek pojawiających się ostatnio na jej temat.