Gwiazdy

  Izabella St. James, doskonale znana z programu "Żony Hollywood", przyleciala do Polski z Los Angeles i zabrała dziennikarza Mateusza Hładkiego w sentymentalną podróż po rodzinnym Krakowie. Czy krakowskie obwarzanki nadal smakują tak, jak wtedy, gdy Izabella była dzieckiem? Co zawsze kupuje w prezencie dla mamy, gdy przyjeżda do Krakowa? Czy popularność ją męczy? Mateuszowi Hładkiemu pokazała swoje miejsca w Krakowie i zdradziła czy podobają się jej polscy mężczyźni...

  Gościem Dzień Dobry Wakacje był Wojtek Łuszczykiewicz, który odwiedził nas z okazji premiery najnowszej płyty zespołu Video. Fani musieli na nią czekać aż 4 lata! Na naszym czacie Wojtek zdradził też kilka szczegółów z życia prywatnego. Jakich?

  Na kanapach Dzień Dobry Wakacje zasiadł Tomasz Kot. Tylko nam aktor zdradził, jak przygotowywał się do nowej roli. W filmie "Żyć nie umierać" Tomasz Kot wcielił się w postać zmarłego przed kilku laty aktora Tadeusza Szymkowa. Jak wyglądała praca na planie? Dlaczego była ona inna niż w przypadku poprzednich projektów aktora? Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że zostały Ci tylko trzy miesiące życia?

  Modelka i prezydent Słupska poznali się niedawno, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Joanna Krupa i Robert Biedroń mają wspólną pasję. Czy zatem będzie z tego coś więcej niż wakacyjna znajomość?

  To będzie Wielki Mecz! 30 sierpnia już po raz drugi na piłkarskim boisku spotkają się reprezentacje telewizji TVN i TVP. W jakim celu dziennikarze obu stacji rozegrają mecz? Czy tym razem uda nam się wygrać?

  Znamy go, bo bawi ludzi swoimi dowcipami, ale nie wiemy, że gdy schodzi ze sceny ratuje ludzkie życie. Marcin Daniec jest prawdziwym bohaterem, bo jako ratownik uratował życie siedmiu osobom, w tym dwóm ze swojej rodziny. Dziennikarce Katarzynie Olubińskiej wyjaśnił, jak należy ratować tonącą osobę.

  W ich teledysku wystąpił Rafał Maślak. Na scenie Dzień Dobry Wakacje prezentujemy przebój zespołu MIG - piosenkę "Ona jedyna". Jej refren z pewnością porwie Was do tańca i, gdy raz wpadnie w ucho, to będziecie go nucić przez cały dzień! :)

  Od najmłodszych lat cierpieli z powodu swojej odmienności. A teraz pewien amerykański producent zachwycił się nimi i postanowił zrobić film dokumentalny o androgynicznych mężczyznach. Gośćmi Kingi Rusin i Roberta Kantereita w studiu Dzień Dobry Wakacje byli: model Mateusz Maga i stylista fryzur Kajetan Góra.

  Olivier Janiak na plaży w Jastarni miał dziś spotkanie z Kubusiem... Wesołowskim, który jest wielkim fanem piłki nożnej i do uprawiania tego sportu zachęca wszystkie dzieciaki. Zobaczie, jak zareagował Kuba Wesołowski, gdy Olivier zapytał go to czy wkrótce zostanie tatą!

  Jak najlepiej ropocząć dzień? Wie to Olivier Janiak, który o poranku spotakał się na plaży w Jastarni z Beatą Sadowską, ambasadorką akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami". Beata zachęca do pomagania i wspierania niepełnosprawnych dzieci.

  Andrzej Sołtysik to człowiek, który o filmach wie wszystko. Dziennikarz tak mocno jest związany z filmem, że narodziny swojego pierwszego dziecka ogłosił wczoraj na Facebooku tytułem filmu "Lepiej późno niż później". Gratulujemy!!! Przy okazji Kinga Rusin zdradziła w programie Dzień Dobry Wakacje płeć dziecka. Jesteście ciekawi?

  13 sierpnia Gosia Baczyńska skończyła 50 lat. Na urodziny projektantki połączone z pokazem mody wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Przybyły tam też tłumnie gwiazdy...

  W tym tygodniu Andrzej Sołtysik wybrał dla naszych widzów trzy propozycje filmowe. Dwie premiery kinowe: dramat - "Nowa Dziewczyna", film Francoisa Ozona, komedię - "Randka z królową" w reżyserii Juliana Jarrolda oraz premierę telewizyjną w TVN Fabuła - „Zabójcza broń”! Przy temperaturach panujących na zewnątrz warto chyba wybrać się do chłodnej sali kinowej lub zasiąść wieczorem przed telewizorem :)

  Jedynym instrumentem, z którego korzysta zespół Avocado jest ludzki głos. W naszym studiu zaśpiewali a capella piosenkę "Wakacje z blondynką". Podoba się Wam ich wykonanie?

  Zdzisława Sośnicka wiele swoich przebojów nie tylko zaśpiewała, ale też skomponowała. Szczyt jej popularności przypadł na lata 70. i 80., ale nawet dziś jej piosenki są dobrze znane. Artystka zdecydowała się po latach wrócić do śpiewania. Co ją do tego skłoniło? Kiedy usłyszymy singiel promujący jej nową płytę? Czy bała się po tylu latach wejść do studia nagraniowego? Co myśli o polskim show-biznesie? I którą polską piosenkarkę lubi najbardziej? Dziennikarz Mateusz Hładki spotkał się ze Zdzisławą Sośnicką.

  Grupa Fair Play Crew powstała 20 lat temu. Stworzyło ją sześciu chłopaków z Grajewa, których połączyła miłośc do muzyki. W ciągu tych 20 lat dzialalności artystycznej zdobyli wiele nagród. Z tancerzami i choreografami z Fair Play Crew spotkała się podczas obozu tanecznego w Krakowie Ania Wendzikowska.

  Tomasz "Gimper" Działowy to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Swoim fanom recenzuje gry i opowiada o prywatnym życiu. Jaki jest jego przepis na internetowy sukces? Gimper, który piętnuję homofobię i otwarcie przyznaje się do tego, że jest gejem, był gościem Anny Kalczyńskiej i Bartosza Węglarczyka. Czy to prawda, że dostaje wiele listów od młodych homoseksualistów? Kto jest wzorem dla Gimpera?

  Aktor i prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz chce pomóc 60-letniej aktorce, która urodziła bliźnięta. Kobieta samotnie wychowuje dzieci i znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Dlatego prezes ZASP zwrócił się do premier Ewy Kopacz o przyznanie aktorce specjalnej emerytury. Czy Ewa Kopacz odpowiedziała na apel Olgierda Łukaszewicza? Czy pomoże emerytowanej aktorce? Do studia Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy Olgierda Łaukaszewicza i ginekologa i położnika dr Anettę Karwacką.

  W Ustce Olivier Janiak spotkał się z barmanami z Flair Factory - zwycięzcami i finalistami największych polskich i zagranicznych zawodów barmańskich. Barmani mogą się pochawlić 140 wystąpieniami na zawodach w 39 krajach na świecie.

  Nie możecie się doczekać powrotu Waszych ulubionych programów i seriali TVN? Jesteście ciekawi, jakie nowości przygotowaliśmy dla Was na nadchodzącą jesień? O tym dziennikarz Mateusz Hladki, który był na konferencji ramówkowej TVN. Zapewnia, że jesień 2015 w TVN zapowiada się emocjonująco!

  Nasza lekkoatletka i rekordzistka świata w rzucie młotem - Anita Włodarczyk - kończy dziś 30 lat. Życzymy Pani Anicie wszelkiej pomyślności i kolejnych rekordów, takich jak ten w Cetniewie, gdzie rzuciła na odległość 81,08 m! Przyłączcie się do naszych życzeń! Z Anitą Włodarczyk spotkał się w Szczecinie dziennikarz Marcin Sawicki. Zobaczcie, jak mistrzyni spędza swoje urodziny i jak przygotowuje się do mistrzostw w Pekinie!

  Gość Dzień Dobry Wakacje najbardziej znana polska restauratorka Magda Gessler właśnie wydała przewodnik po 151 najlepszych restauracjach i hotelach. Dlaczego wyróżniła akurat 151 obiektów? Który hotel w Polsce ma najlepszą kuchnię? Jakie błędy popełniają polskie restauracje? Zapytaliśmy ją również o plotki na jej temat, które krążą w internecie. Czy będzie prowadzącą hiszpańskiej edycji Piekielnego Hotelu? Czy rzeczywiście zamierza projektować ubrania?

  To już czwarty Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej. Jak co roku, wielbiciele artystki spotkali się w Złotoryi. Jakie przygotowano dla nich atrakcje? Skąd przyjechali? Za co kochają artystkę?

  Tegoroczne wakacje gościa Dzień Dobry Wakacje Honoraty Skarbek są bardzo pracowite - w przerwach między trasą koncertową powoli wykańcza swój dom. Mimo to znalazła czas, aby porozmawiać z naszymi widzami na czacie. O co ją pytali? Dlaczego zrezygnowała z przydomku "Honey"? W jakim klimacie są utwory z nowej płyty „Puzzle”? Gdzie chciałaby pojechać na wakacje?

  Jedną z gwiazd tegorocznego Open'er Festival był Hozier - irlandzki artysta, który zdobył popularność dzięki utworowi „Take Me to Church”. Czy rodzice wspierali go, kiedy wybrał karierę muzyka? Co jego ojciec, który również jest muzykiem, mówił o życiu artysty? Jaki przekaz niesie za sobą teledysk do utworu "Take me To Church"? Z muzykiem rozmawiała dziennikarka Gabi Drzewiecka.

  Już w listopadzie tego roku wejdzie do kin komedia romantyczna "Listy do M. 2". W drugiej części pojawią się nowi aktorzy, m.in. Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska i Waldemar Błaszczyk. Jakie postacie zagrają? Co Agnieszka Dygant zapamiętała z planów zdjęciowych obu części filmu? Jak na planie czuje się Mateusz Winek, młody aktor, którego można było już zobaczyć w serialu "Nie rób scen"? Z aktorami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. #czekamnalisty