Gwiazdy

  Gwiazdy

  Jego fanką była Wisława Szymborska, a Kazik śpiewał o nim piosenkę. Panuje obiegowa opinia, że sportowcy są agresywni, kieruje nimi testosteron i adrenalina. Okazuje się, że "bestia" na ringu może w domu być cudownym ojcem i czułym mężem. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Andrzej Gołota- bokser i jego żona Mariola Gołota.

  15 lutego odbyła się premiera głośnego filmu „Tajemnica Westerplatte” w reżyserii Pawła Chochlewa. Na ekranie możemy podziwiać plejadę gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Borysa Szyca, Kubę Wesołowskiego, Piotra Adamczyka i Bartosza Obuchowicza. W pracę nad filmem zaangażowali się również laureaci Oscarów. Za muzykę odpowiadał Jan A.P. Kaczmarek natomiast Allan Starski stworzył scenografię. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kubę Wesołowskiego oraz Jana A.P. Kaczmarka.

  Czy dzieci znanych rodziców mają lepszy start w życiu, niż dzieci tych nieznanych? Czy muszą się mniej starać, by osiagnąć sukces? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Agnieszka Szulim oraz Piotr Kukulski.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była w czasie przygotowań do niezwykłego show Weroniki Marczuk. Co działo się w teatrze w Białymstoku? Jak to się stało, że Weronika stała się producentem tego show?

  Gitarzysta zespołu Guns N' Roses. Występował z Michaelem Jacksonem. Żyje z rozrusznikiem serca. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się ze Slashem, który przyjechał do Katowic, aby dać pierwszy koncert w Polsce.

  Jeżdżą na każdy jego koncert nawet ten oddalony od ich miejsca zamieszkania o 400 km. Na koncertach zawsze pod sceną. Poznajcie najwierniejsze fanki Tomka Niecika.

  Tak, ale tylko w IMCE! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska przyglądała się próbom do spektaklu:"Kto się boi Virginii Woolf"? Kto kompletował obsadę? Jak Magdzie Boczarskiej i Tomaszowi Karolakowi znów gra się parę?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze filmu „Tajemnica Westerplatte". Jaką tajemnicę kryje film? Czy fabuła przystaje go historii? Czy warto iść na film do kina?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patty wykonała utwór: ''(Zabiłeś te miłość) Nie ma nas'' Teledysk ma w Internecie prawie 100 tysiecy odsłon dziennie! Wokalistka przygotowała nas na jutrzejsze Walentynki:)

  Filip Chajzer postanowił sprawdzić czy kult grupy The Beatles wciąż trwa. Zobaczcie co udało mu się ustalić i gdzie można posłuchać utworów The Beatles?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, utwór „The Goose Hangs High” wykonał zespół Tres.B! Lubicie ich?

  Jak Michel Moran radzi sobie z popularnością? Czy, na każdym rogu, fanki proszą go o porady... kulinarne? Jak Kinga Rusin wspomina 20 lat pracy na wizji i czy Agnieszka Dygant zostanie lekarzem?! Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Karnawał postanowiliśmy pożegnać gorącymi, latynoskimi rytmami! Na naszej scenie przedsmak dzisiejszego musicalu w "Fabryce Trzciny" - "Conoce mi Cuba". Lubicie takie rytmy?

  Ameryka Południowa to bez wątpienia stolica karnawałowego szaleństwa! Jak wyglądają roztańczone ulice brazylijskich i urugwajskich miast, opowiedziała i pokazała nam Magda Navarrete, która co roku jeździ na karnawał do Ameryki Południowej.

  Kto, z kim i w czym przyszedł na XV Charytatywny Bal Dziennikarzy? Agnieszka Jastrzębska, z kamerą Dzień Dobry TVN, dokładnie prześwietliła wszystkich gości tegorocznej imprezy!

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół LOKA z najnowszym singlem „Oczy miasta”. To propozycja zespołu na karnawał 2013. Podoba Wam się?

  Już w lutym startuje nowa, wiosenna ramówka telewizji TVN. Wśród propozycji, jakie stacja przygotowała dla widzów, pojawią się znane już seriale -„Lekarze” oraz „Przepis na życie”. O tym jak, w nowych odcinkach, potoczą się losy bohaterów opowiedzieli nasi goście: Magda Kumorek, Marcin Perchuć oraz Agnieszka Więdłocha. Czy Jerzy przeżyje? Co zdarzy się u Żabci?

  Mówi się o nim „człowiek niespodzianka”. Dlaczego? Bo nigdy nie wiadomo, co powie. Ma na swoim koncie słynne powiedzenia: dupka na buty (przysiad), garbik (od pochylonych pleców skoczka) i fajeczka (wybicie z progu). Spontaniczny i naturalny. Mało jednak osób wie, że ten szczery i beztroski chłopak to poważny mąż i ojciec dwójki dzieci.

  25 lutego na antenę telewizji TVN powraca program „Perfekcyjna Pani Domu”. W najnowszym sezonie Małgorzata Rozenek odwiedzi kolejne mieszkania i domy, aby zaprowadzić w nich porządek. W TVN Cafe była naszym gościem. Czy tym razem "test białej rękawiczki" przejdą tylko mężczyźni?

  Po medialnej burzy zespół Pectus powraca na muzyczną scenę! Tomasz Szczepanik wraz ze swoimi braćmi przypomina o sile rodzinnych więzi. W studiu Dzień Dobry TVN zespół Pectus opowiedział o "Sile braci", odpowiadał wytrwale na pytania internautów i wykonali utwór"Szkoła marzeń"

  Po kilku latach odpoczynku od pracy w weekendowe poranki, Marcin postanowił ponownie dołączyć do naszego zespołu redakcyjnego :) Już od najbliższej soboty, wspólnie z Magdą Mołek, będzie prowadził program Dzień Dobry TVN.

  Jak zaczęła się kariera ich głosu? Co sprawiło im największe trudności i czy umieją głosem rozpalić kobietę? O to spytaliśmy najbardziej znanych polskich lektorów: Jarosława Łukomskiego, Tomasza Knapika i Andrzeja Ferenca. Który z panów i dlaczego ma przezwisko "Ramirez"?

  Agnieszka Jastrzębska, z kamerą Dzień Dobry TVN, odwiedziła warsztaty kulinarne z gwiazdami serialu "Przepis na życie". Dowiedziała się, czy na co dzień radzą sobie w kuchni tak dobrze, jak w serialu, kto naprawdę ma swoją restaurację oraz jak wygląda praca na planie "od kuchni"?

  Opowiadający o polskiej policji film "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego bije rekordy popularności. W studiu Dzień Dobry TVN z Arkadiuszem Jakubikiem i Robertem Wabichem rozmawialiśmy o tym, jak zostaje się "aktorem Smarzowskiego", jak wygląda praca na planie jego filmów i ile prawdy, a ile fikcji jest w jego najnowszej produkcji.

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła, określana mianem "polskiej Kate Perry" - Ania Frontczak. Specjalnie dla naszych widzów wykonała utwór - "Emily"!