Sara z "Hotelu Paradise 3" o planach na najbliższą przyszłość: "Za chwilę przychodzi nowe"

Hotel Paradise, Sara Prokopek
Player.pl
Źródło: Player.pl
Dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise 3" Sara Prokopek zyskała dużą popularność. Miłośnicy formatu do dziś śledzą losy pięknej stewardessy za pośrednictwem mediów społecznościowych i czerpią inspirację z publikowanych przez nią postów. Tym razem 28-latka podzieliła się z internautami swoimi planami na najbliższy czas. Co przyniesie jej sezon jesienno-zimowy?

Sara Prokopek w programie "Hotel Paradise 3"

W programie "Hotel Paradise 3" Sara Prokopek dała się poznać jako pogodna i niezwykle energiczna osoba. Na Zanzibarze związała się z Maurycym, ale ich relacja oparta była głównie na przyjaźni. Widzowie TVN7 natychmiast obdarzyli 28-latkę sympatią, którą z zaangażowaniem okazują do dziś. Jej instagramowy profil cieszy się zainteresowaniem ponad 100 tys. osób.

Stewardessa regularnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na różne tematy, stara się także motywować ich do podejmowania rozmaitych wyzwań. Tym razem umieściła w sieci rozległy wpis dotyczący zmian, jakie zamierza wprowadzić w życie w związku z nadejściem jesienno-zimowego sezonu.

Sara Prokopek i jej plany na nadchodzące miesiące

Początek jesieni większości z nas kojarzy się z przygnębieniem i brakiem energii, jednak uczestniczka programu "Hotel Paradise 3" nie ma wątpliwości, że najbliższe miesiące mogą nam przynieść wiele dobrego. Wystarczy dostrzec w nich ukryty głęboko potencjał.

Postanowiłam, że ten jesienno-zimowy czas będzie dla mnie chwilą dla siebie, oddechem, odpoczynkiem i refleksją. To też taki czas dla mnie. Razem ze zmieniającą się pogodą, zmieniam się ja. Czuję na plecach oddech starego roku, a że w moim przypadku (i myślę, że nie tylko w moim) był on turbo ciężki, to łapie mnie mała zaduma. Za chwilę przychodzi nowe i w sumie już nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań, kolejnych zmian

- napisała Sara Prokopek na swoim instagramowym profilu. W poście znalazły się również zdjęcia z jesiennego spaceru, na który 28-latka wybrała się z kubkiem rozgrzewającej kawy. Internauci z entuzjazmem zareagowali na wpis. Wyjątkowe kadry, na których widzimy Sarę pozującą na tle malowniczego krajobrazu, bardzo przypały im do gustu, podobnie jak inspirujący opis, którym zostały opatrzone.

"Piękna pani jesień", "Fajna i mądra dziewczyna", "Pięknie wyglądasz" - komentowali fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sara o stresie w „Hotelu Paradise”: Było ciężko. Starałam się znaleźć kogoś, komu mogłam się wygadać

Sara o stresie w „Hotelu Paradise”: Było ciężko. Starałam się znaleźć kogoś, komu mogłam się wygadać
Źródło: x-news

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości