Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała ujęcia z ciążowej sesji: "Coraz bliżej"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik znaleźli miłość w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Lada moment ich rodzina się powiększy, a tuż przed rozwiązaniem wzięli udział w romantycznej sesji zdjęciowej. - Super Agnieszko wyglądasz. Ciąża Ci służy - skomentowała jedna z fanek.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka

"Ślub od pierwszego wejrzenia" na ekranach telewizorów gości już od 2016 r. Kilka par z programu postanowiło kontynuować znajomość i wieść razem wspólne życie. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek, którzy poznali się w czwartym sezonie show. Udało im się zbudować trwałą relację, a nie tak dawno w Dzień Dobry TVN podzieli się radosną wieścią - ich rodzina lada moment się powiększy.

Przyszła mama w najnowszym poście opublikowanym na Instagramie oznajmiła, że z niecierpliwością czeka na poród, ubierając słowa w hasztagi: "Nie mogę się doczekać", "ciąża", "miłość", "coraz bliżej", "córka", "czekamy na Ciebie".

Romantyczna sesja ciążowa Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Do powyższych hasztagów Agnieszka Łyczakowska-Janik dołączyła dwie fotografie z sesji ciążowej. Na pierwszej widzimy, jak pozuje w białej sukni z przezroczystymi wstawkami, która podkreśla zaokrąglony brzuszek, a głowę jej zdobi wianek. Z kolei na drugim romantycznie spogląda na męża.

Zdjęcia autorstwa Katarzyny Tuleji zdobyły serca internautów. "Cudowne zdjęcia", "Przepiękne zdjęcia. Szczęśliwego rozwiązania", "Jak subtelnie. Piękne ujęcia i pamiątka",  "Super Agnieszko wyglądasz. Ciąża Ci służy" - czytamy w komentarzach.

Romantyczna, plenerowa sesja odbywała się na polu ze snopkami:

Przypomnijmy, że obecnie trwa szósta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".  Nowe odcinki obejrzysz na antenie TVN we wtorki o 21:30 lub na Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?

Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu?
Czy obchodzicie każdą rocznicę ślubu? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości