Gwiazdy

Agata Młynarska bez tabu o kobiecym orgazmie. "Dlaczego kobieca przyjemność nie jest tak oczywista, jak męska?"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Agata Młynarska umieściła na instagramowym profilu śmiały wpis, będący zapowiedzią nowego programu TVN Style. Dziennikarka pochyliła się nad tematem kobiecego orgazmu, który przez wiele pań wciąż uważany jest za wstydliwy. Zdradziła tym samym kulisy pracy nad odważnym projektem, dotyczącym życia seksualnego Polek.

Agata Młynarska szczerze o kobiecym orgazmie

Agata Młynarska słynie z otwartości, szczerości i niesamowitej charyzmy, czyli podstawowych cech, którymi powinien wyróżniać się każdy dobry dziennikarz. Gwiazda chętnie wykorzystuje je w swojej pracy, o czym najlepiej świadczy umieszczony przez nią w mediach społecznościowych wpis.

Dziennikarka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia z planu programu TVN Style. "Bez tabu" to nowy projekt stacji, który ma szansę przyciągnąć uwagę wielu osób, traktuje bowiem o tematach ważnych, a jednocześnie niełatwych i odrobinę kontrowersyjnych. Najlepszym tego dowodem jest rozległa wypowiedź, która znalazła swoje miejsce pod fotografiami umieszczonym w sieci przez prezenterkę.

Na warsztat wzięłam kobiecy orgazm! Wciąż owiany tajemnicą, niedopowiedzeniami. W rozmowie z dziewczynami, które pomagają innym dziewczynom wyjść z zamrożenia, bezsilności, bólu, strachu, wstydu, zakłopotania, rozmawiałyśmy o tym dlaczego warto być w zgodzie z własnym ciałem. Okazuje się, że Polki pytane anonimowo o to, czy się masturbują, chóralnie odpowiadają, że tak. Ale już nieanonimowo - tylko 20 proc. dziewczyn jest gotowa przyznać się do tego! Czym jest prawdziwy orgazm? Czemu służy? Jakie otwiera możliwości przed nami? I dlaczego kobieca przyjemność nie jest tak oczywista, jak męska?

- napisała Agata Młynarska w poście. Odważne, a zarazem intrygujące słowa natychmiast wzbudziły zainteresowanie internautów. Wielu z nich podziękowało dziennikarce za zaangażowanie się w pracę nad tego rodzaju projektem.

"Dobrze, że porusza Pani trudne tak tematy, a zarazem bardzo miłe. Nie wszystkie kobiety to przeżywają i nic nie potrafią z tym zrobić. Brawo Pani Agato", "Ciekawy temat. Życzę powodzenia w nowym programie", "Dziękuję, że starasz się nam pokazać wiele inspirujących i ważnych tematów, które otwierają świat dla innych i przynoszą wielką zmianę" - komentowali fani.

"Bez tabu" - nowy program TVN Style

Na antenie TVN Style nie brakuje autorskich programów, perfekcyjnie ukazujących kobiecy punkt widzenia w niemal każdej dziedzinie życia. Stacja od wielu lat niezmiennie dostarcza widzom ciekawych i inspirujących treści, a pracujący w jej szeregach doświadczeni dziennikarze poruszają niecodzienne tematy i zapraszają przed kamery interesujących gości. Nowy program "Bez tabu" idealnie wpisuje się w tę koncepcję.

W programie "Bez tabu" Agata Młynarska będzie rozmawiać o seksie mądrze, ale też bez zażenowania czy wstydu. Spotka się z ekspertami w dziedzinie seksuologii i psychologii, zaprosi też do studia lekarzy, którzy pomogą jej fachowo zmierzyć się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi kobiecej intymności.

-  Dziękuję moim cudownym, otwartym, odważnym, szczerym bohaterkom i fantastycznej ekipie TVN! Wypatrujcie nas w listopadzie - napisała na swoim instagramowym profilu dziennikarka, zachęcając tym samym do śledzenia nowego programu na antenie TVN Style.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agata Młynarska o swoim tymczasowym życiu w Hiszpanii

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/ East News

Pozostałe wiadomości