Gwiazdy

Magda Gessler chce walczyć z nienawiścią w sieci. " Koniec litości dla zła, obrażania mnie i jadu"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Magda Gessler jest nie tylko restauratorką, ale i jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. Ma odważne poglądy i głośno wyraża swoje zdanie. W ostatnim wpisie, który zamieściła w mediach społecznościowych zapowiedziała walkę z hejterami. Co ją do tego skłoniło?

Magda Gessler walczy z hejtem w sieci

Magda Gessler jest jedną z najbardziej uznanych i cenionych polskich restauratorek. Od wielu lat jest też gwiazdą programu "Kuchenne rewolucje", w którym pomaga innym restauratorom i podpowiada, jak kierować biznesem, aby osiągnąć sukces. Mimo że program cieszy się ogromną popularnością, a sama Magda Gessler ma za sobą setki udanych "Kuchennych rewolucji", to nie wszyscy doceniają jej ciężką pracę.

W swoim najnowszym wpisie na Facebooku zdradziła, że od dłuższego czasu zalewa ją fala hejtu. Restauratorka zapowiedziała, że nie ma zamiaru tego dłużej tolerować. - Od teraz rewolucja na moim FB! Będę usuwać hejterów. Mówiłam o tym i apelowałam od dawna. Koniec litości dla zła, obrażania i wylewania jadu! - napisała restauratorka.

Magda Gessler - jak będzie walczyć z nienawiścią w internecie?

W dalszej części wpisu restauratorka podkreśliła, że zamierza "przemienić zło w dobro". - Zamieniam was hejterów w przyjaciół, a tych, którzy tego nie chcą, niech uciekają stad daleko! Kończy się moja tolerancja na zło - napisała. Restauratorka zaapelowała także do wszystkich, którzy komentują jej wpisy w mediach społecznościowych, aby byli dla siebie dobrzy i troskliwi. Jej zdaniem "wszystko, co dobre wróci, a złe zamieni się w piekło".

Wpis restauratorki spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem internautów. Wielu z nich pisało w komentarzach, że hejtu i nienawiści w sieci jest zdecydowanie za dużo i najwyższa pora z tym skończyć. - Bardzo dobrze Pani Magdo, ileż można! Wszystko ma swoje granice. Można napisać "proszę się, nie przejmować tymi sfrustrowanymi, niedowartościowanymi ludźmi", ale jak się, nie przejmować. Ludzie zrobili sobie istny festiwal obrażenia, bo są bezkarni - napisała jedna z internautek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces

Magda Gessler i jej przepis na sukces
Magda Gessler i jej przepis na sukces

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości