nowy program

  nowy program

  Już w styczniu, stacja TTV będzie obchodziła swoje 10 urodziny. W jubileuszowym show będą rywalizować ze sobą najbardziej znane twarze telewizji. Wśród gwiazd zobaczymy bohaterów “Królowych życia”, “Googlebox” czy “Down the road”. Emisja programu planowana jest na styczeń 2022 roku.

  W niedzielę, 1 sierpnia, na antenie TVN Style będzie można obejrzeć premierowy odcinek nowego programu. Będzie on doskonałą inspiracją dla każdego, kto planuje zorganizować niezapomniane, pełne atrakcji przyjęcie. Kim są jego przebojowe prowadzące "Ach, ta impreza!" i czym nas zaskoczą?

  Na antenie TVN wiosna przyniesie wiele nowości. Jedną z nich będzie program "Równi sobie". Wezmą w nim udział superbohaterowie, których najpewniej moglibyśmy minąć na ulicy. Nie mają żadnych nadprzyrodzonych mocy, ale potrafią robić coś naprawdę wyjątkowego - dzielić się dobrem z innymi. Kim są i kiedy będziemy mogli ich poznać?

  Anna Dereszowska ma teraz wyjątkowo dobry czas. Gwiazda i jej narzeczony postanowili zaryzykować i otwierają na Mazurach nowoczesną agroturystykę. Widzowie w nowym programie TVN Style "Budując marzenia" prześledzą każdy etap inwestycji, poznają też lokalną społeczność oraz sławną parę, która zdecydowała się na wyprowadzkę z wielkiego miasta. Aktorka pokazała właśnie, na jakim etapie są prace.

  "Sablewska od stylu" - to nowy projekt Mai Sablewskiej. Z Mają spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czego dowiedziała się o nowym projekcie?

  "Bez pomocy innych ludzi nie damy sobie rady" - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Gessler. Właśnie o wzajemnej pomocy i wsparciu jest jego nowy program Drzewo Marzeń. Na czym dokładnie polega? Z jakimi historiami zetknął się podczas rozmów z dziećmi, które są szczere aż do bólu? Program oparty o dobro, pełen pięknych historii łez, radości i marzeń już dziś o 18:00.

  Dziennikarska Dzień Dobry TVN dotarła do plotki o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą wspólnie program, w którym będą "wkręcać" gwiazdy. Czy to prawda? Agnieszka rozmawiała z parą.

  Joanna Krupa dostała swój własny program w nowej ramówce TVN. Dlaczego to spełnienie jej marzeń? Na planie zdjęciowym z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik to skład jury nowego talent show na antenie TVN. "APLAUZ, APLAUZ" to zupełnie nowy format, gdzie uczestnikami są rodziny, a siłą napędową ich relacje. Ile rodzin wystąpi w programie? Czy spięty nauczyciel potrafi wyluzować się w świetle reflektorów? Z jurorami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Premiera już dziś o godz. 20:00 w TVN. Zapraszamy przed telewizory!