poród

  Adelina przyszła na świat w jednym z polskich szpitali. Lekarze z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi jeszcze przed porodem odkryli, że spora waga dziecka to wina ogromnego guza krzyżowo-ogonowego, który waży ponad 3 kg. Nowotwór usunięto, a dziewczynka wkrótce wraz z mamą wróci do domu.

  Nancy Hauck zdecydowała się pomóc własnemu dziecku w powiększeniu rodziny, kiedy okazało się, że jego żona nie może zajść w ciążę. Kobieta nie kryje radości, wyczekując narodzin pociechy. 56-latka powiedziała o najpiękniejszej chwili w jej życiu.

  Magdalena Lamparska i jej mąż Bartek Osumek, przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka nie trzymała fanów w niepewności - od razu zdradziła płeć i imiona pociechy. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Każdy poród monarchini był traumatyczny.

  "Wzrusz totalny".

  Tematy związane z ciążą i narodzinami dziecka cieszą się ogromną popularnością w Internecie. Doświadcza tego 32-letnia Emily Mai, która zamieszcza w sieci relacje z przebiegu swoich ciąż. Właśnie przygotowuje się na powitanie drugiego dziecka, a internauci oferują jej krocie, za transmitowanie tego momentu na żywo.

  "Żałuję, że nie wiedziałam tego wcześniej".

  - Musiałem się przełamać, żeby spojrzeć w narząd rodny - przyznaje Mateusz Białkowski.

  Niektóre położne nie gryzą się w język.

  Lara Gessler przygotowuje się do drugiego porodu. Restauratorka podzieliła się szczegółową relacją z pakowania szpitalnej torby. W wideo nie brakuje wielu przydatnych rad dla przyszłych mam. Co Lara zabiera ze sobą do szpitala?

  Vivian Wise Ruizvelasco z Meksyku w najlepsze bawiła się w klubie, gdy nagle poczuła bardzo silny ból brzucha. Kilkanaście godzin później trafiła do szpitala i dowiedziała się, że właśnie zaczęła rodzić.

  Zofia Zborowska-Wrona jest uwielbiana przez kobiety za swoje bezpretensjonalne wypowiedzi dotyczące macierzyństwa. Jeden z ostatnich wywiadów aktorki nie powinien więc zawieźć jej fanek, ponieważ w charakterystycznym dla siebie stylu opowiedziała o tym, co ją zaskoczyło tuż po porodzie. Co to jest "szew dla męża"?

  Kobiety od lat starają się przebić sufit i wejść do "męskich" zawodów. Nie zawsze jest to łatwe i zdarza się, że rezygnują. Są też mężczyźni, którzy chcą wykonywać "kobiece" profesje. Jak im się to udaje? O tym opowiedzieli nam panowie, którzy spełniają się jako położni: Jerzy Cholewiński, Albert Gryz oraz Ernest Borkowiak.

  Pasażerka obok: "Obudził mnie krzyk. Myślałam, że ktoś umiera".

  Lara Gessler, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz i Dagmara Kaczmarek-Szałkow opowiedziały o blaskach i cieniach rodzinnego porodu.

  Anna Dec po raz drugi została mamą. Prezenterka pogody przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie pociechy.

  Ola Żebrowska kolejny raz normalizuje temat kobiecego ciała. Tym razem celebrytka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w pełni ukazujące, jak wygląda prawdziwy, poporodowy brzuszek. Fani są zachwyceni jej postawą i wsparciem, jakie w ten sposób okazuje innym kobietom.

  W komentarzach posypały się gratulacje od zachwyconych fanów.

  Na świat przyszedł wyjątkowy chłopiec, który jako pierwszy leczony był z powodu wrodzonej ciężkiej niedoczynności tarczycy w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM. W ciąży rozwijał się z dużym wolem, które skutecznie udało się wyleczyć.

  Nie ukrywa, że ma żal do lekarzy.

  Trenerka porodów naturalnych pokazuje sprawdzony sposób.

  Tzw. cesarka skoncentrowana na rodzinie zyskuje coraz więcej zwolenników.

  April i Alex są małżeństwem od wielu lat. Po narodzinach pierwszego dziecka nie chcieli zwlekać z seksem, mimo że lekarz zalecił im wstrzemięźliwość przez 6 tygodni. Pośpiech i miłosne uniesienia mogły mieć tragiczny finał.

  Aleksandra Żebrowska zna odpowiedź.

  Aleksandra i Michał Żebrowscy powitali na świecie czwarte dziecko. Szczęśliwy tata wiadomością pochwalili się w mediach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje gratulacji od fanów aktora.

  - Pielęgniarki myślały, że to ojciec dziecka - opowiada Alyssa Jane.

  Influencerka wywołała w sieci niemałą dyskusję.

  Jurorka "Top Model" zdradziła płeć maleństwa.

  - Nie potrafię opisać bólu, który przeżyliśmy - opowiada z perspektywy czasu Kloe Matthews.

  Jak wyglądają porody w tamtejszych szpitalach?