Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wierzenia" pochwaliła się piękną sesją ciążową. "To stan, w którym kobieta poznaje samą siebie"

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik
Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik
Źródło: Mateusz Grochocki/East News
Małżeństwo Agnieszki i Wojtka od czasu, gdy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" obserwują tysiące osób. Od niedawna wiadomo, że para spodziewa się dziecka, a fani z niecierpliwością czekają na kolejne informacje odnośnie przebiegu ciąży. Na Instagramie Agnieszki pojawiły się zdjęcia z pięknej sesji.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Miłość Agnieszki Łyczakowskiej-Janik i Wojtka Janika kwitnie. W lipcu na antenie Dzień Dobry Wakacje para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a kobieta jest w czwartym miesiącu ciąży. Specjaliści programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny połączyli dwójkę ludzi w udany związek – Agnieszka i Wojtek, choć długo przed programem byli singlami, zbudowali trwałą relację, z której oboje wydają się być bardzo zadowoleni.

27 września 2021 roku przyszła mama wrzuciła na swój profil na Instagramie piękne zdjęcia, na których prezentuje się w długiej, bordowej sukni, podkreślającej ciążowy brzuch. Obok kobiety stoi jej partner, który na jednej z fotografii czule obejmuje dłońmi jej twarz.

Sesja ciążowa w romantycznej scenerii

Para na zdjęciach znajduje się na tle prawdziwie bajkowego, jesiennego krajobrazu. Agnieszka pod zdjęciem napisała:

Ciąża to stan, w którym kobieta poznaje tak naprawdę samą siebie. Zmiany jakie w nas zachodzą w tym okresie są tak różnorodne, że aż czasem niewiarygodne, ile spotka kobietę przez te 9 miesięcy. Kobiety różnie przechodzą ten okres, jedne powiedzą, że ciąża to pestka, drugie nie zaliczą tego stanu do miłych wspomnień.

Dodała też, że jest wdzięczna za możliwość noszenia dziecka pod swoim sercem. Jak zaznaczyła, choć przeżywa chwile grozy i radości, nie oddałaby tych odczuć nikomu, a z jej ust nie wypłyną słowa, że ciąża to trudny czas.

Fani Agnieszki i Wojtka są zachwyceni nową sesją. Piszą: "Pięknie wyglądacie i jesteście super", "Przepiękne zdjęcia. Cieszę się, że dla Pani ciąża nie jest trudnym czasem" czy też "Tak pięknie we troje wyglądacie".

Zobacz wideo: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?
Źródło: x-news

Zobacz także:

Autor: Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości