Gwiazdy

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na romantycznym zdjęciu z Laurą. "Dla mnie te 365 dni były darem"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN/x-news

Karol i Laura, uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali parą, choć eksperci dobrali im innych partnerów. Początkowo starali się unikać rozgłosu i nie chcieli publicznie opowiadać o łączącym ich uczuciu, ale obecnie dzielą się swoim szczęściem na Instagramie. Ostatnio Karol pochwalił się w sieci zdjęciem z ukochaną, przy okazji zdradzając, że mija dokładnie rok odkąd, za sprawą programu, jego życie całkowicie się zmieniło.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" – historia związku

Związek Laury i Karola to gotowy scenariusz na film. Oboje wzięli udział w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", ale co ciekawe nie było im dane poznać się przed kamerami. Eksperci dobrali dla nich innych partnerów z którymi nie udało im się stworzyć związku. Uczestnicy poznali się po zakończeniu nagrań i ku zaskoczeniu widzów, zakochali się w sobie i zostali parą. Po raz pierwszy o łączącym ich uczuciu opowiedzieli w studio Dzień Dobry TVN. Od tego czasu związek wydaje się nabierać tempa, czego dowodem jest przeprowadzka Karola do Gliwic, skąd pochodzi Laura.

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się wyjątkową rocznicą

Choć początkowo Laura i Karol nie chcieli wypowiadać się na temat swojego związku, z czasem zaczęli dzielić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie Karola można zobaczyć, jak para spędza wspólnie wolny czas. Ostatnio na profilu mężczyzny pojawiło się kolejne zdjęcie z ukochaną. Uwagę wszystkich zwrócił jednak wpis z którego wynika, że dokładnie rok temu, za sprawą udziału w programie, jego życie całkowicie się zmieniło.

Rok. Pewien czas naszego życia. (…) Dla mnie te 365 dni były darem, którego sam sobie zasponsorowałem... jedną decyzją, chęcią zmiany i zakończenia bezczynności poprzednich lat... Rok temu mogłem stanąć u boku tej osoby... Pokazać wam, że uczucie rodzące się między dwojgiem osób może być na tyle silne by wprowadzać zmiany. Zmiany w sobie, w swoim otoczeniu, w drugiej osobie. Poczuć, że jest się ważnym i pokazać, że codzienność przy tej drugiej połówce nabiera coraz ciekawszych, nieznanych do tej pory dla mnie barw

W kolejnych słowach, Karol przyznał, jak ważna jest dla niego relacja z Laurą, a także podziękował ekspertom, którzy wybierając ich do programu sprawili, że ich dwójka miała szansę się poznać.

Choć poznałem Laurę w dość nieoczywistych okolicznościach to wiem, że przy jej boku mogę spędzać codzienność bez żadnych zmartwień, wiedząc, że i ja i Ona myślimy MY nie JA.Jedyne co mogę dodać to ogromnie się cieszę za szansę którą dałem sobie. Magdzie, Piotrowi , Panu Profesorowi i ekipie podziękować za to, że uwierzyli w moją osobę kwalifikując mnie do programu i dali kopa do dalszego działania. I za to, że Laura też się tam znalazła, bez Was ciężko byłoby mi ją odnaleźć na tym Śląsku

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń od fanów programu: "Takie nieoczywiste historie są najpiękniejsze. Dużo cierpliwości, zrozumienia i miłości Wam życzę", "Pasujecie do siebie i tak się cieszę, że jesteście razem. Trzyma kciuki i życzę Wam dużo miłości i wzajemnego zrozumienia na dalsze lata!!!!! Jesteście dla mnie idealnym przykładem, że nie można budować związku, relacji na siłę, tylko przy odpowiedniej osobie ❤️???", "Wspaniale, że los Was połączył, bądźcie szczęśliwi, pozdrawiam również ze Śląska ??".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o życiu po programie

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości