Gwiazdy

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała efekt ćwiczeń. Fani docenili ciężką pracę: "Piękna sylwetka"

Gwiazdy

Iga Śmiechowicz

Iga Śmiechowicz pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją wysportowaną sylwetką. Dziewczyna opublikowała zdjęcie i przyznała, że podczas pandemii wyrobiła nawyk codziennych treningów. Efekty widać gołym okiem.

Iga Śmiechowicz pochwaliła się figurą

Podczas gdy jedni spędzają całe dnie na kanapie, inni ciężko pracują, by przez cały rok utrzymać idealną sylwetkę. Wygląd to jednak nie wszystko, aktywność fizyczna pomaga nam przede wszystkim zachować zdrowy tryb życia. A ten, jak wiemy, ma znaczący wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W czasie lockdownu wiele osób zmotywowało się, by w ciągu dnia wygospodarować choć 60 minut na domowe ćwiczenia rozciągające, wzmacniające czy siłowe. Wśród tej grupy znalazła się także Iga Śmiechowicz. Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała imponującą sylwetkę.

W czasie pierwszego lockdownu codziennie rano ćwiczyłam. Byłam tak zmotywowana! Może dlatego, że siedząc w domu, zbyt często sięgałam do lodówki. Chciałabym do tego wrócić. Jednak dobry trening jest dobry nie tylko dla ciała, ale też dla głowy!! :-) Lubicie ćwiczyć? :)

- czytamy pod zdjęciem.

Fani zachwyceni sylwetką Igi

Pod nowym postem Igi bardzo szybko pojawiły się komentarze. Fani jednogłośnie przyznali, że dziewczyna wygląda obłędnie, a efekty jej ciężkiej pracy widać gołym okiem. Internauci chwalili się także swoimi osiągnięciami oraz wspólnie motywowali do podjęcia aktywności fizycznej.

- "U mnie powroty na bardzo duże ciężary, jeszcze idą w widmo pięknej przeszłości. Za to, chociaż wchodzi cardio, spacery i grapling", "Piękna sylwetka", "Uwielbiam, treningi w domu z YouTube towarzyszą mi już prawie dwa lata" - pisali fani.

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Zobacz także:

Honey Boo Boo po latach mówi o traumie z dzieciństwa i samotności. Jej mama była uzależniona od narkotyków i alkoholu

Kobieca jesień w TVN Style. "Miasto kobiet", "Inspirujące kobiety" i "Tu jest pięknie!" to tylko początek

"Szadź". Anna Cieśla o kulisach serialu. "Dla mnie ważny jest moment, kiedy dostaję scenariusz"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości