Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Duże zmiany w programie. Miłosz nie chce być już w parze z Ohą?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Przed uczestnikami wieczór prawdy i szczerości, czyli tzw. Puszka Pandory. Miłosz otrzyma niewygodne pytania dotyczące Ohy. Ponadto uczestnicy dowiedzą się, jakie konsekwencje przyniosą prywatne rozmowy z Klaudią El Dursi. Nie ma wątpliwości, że ich zwierzenia wpłyną na bieg wydarzeń w hotelu.

"Hotel Paradise 4" - Puszka Pandory

W poprzednim odcinku Michał, który niedawno dołączył do programu, postanowił związać się z Launo. Tym samym Przemek został singlem. Nowa para w hotelu świetnie się dogaduje i lubi spędzać ze sobą czas. Czyżby w przy najbliższym Rajskim Rozdaniu Launo planowała na dobre się z nim związać i nie wróci do ekspartnera?

Klaudia El Dursi przeprowadziła rozmowy ze wszystkimi uczestnikami. Mieszkańcy hotelu zwierzyli się prowadzącej i każde z nich włożyło do odpowiedniego pudełka karteczkę ze swoim imieniem. Rozmowa dotyczyła hotelowych związków, a pudełka były oznaczone hasłami: "Jest dobrze", "Chcę zmian" i "Nie stworzymy razem pary". W "Hotelu Paradise" nic się nie dzieje bez przyczyny, więc można sądzić, ze z pozoru niewinna pogawędka z Klaudią, wpłynie na dalsze losy bohaterów programu.

Podczas wieczornej Puszki Pandory panie i panowie będą musieli odpowiedzieć na serię trudnych i niewygodnych pytań. Kto będzie musiał się najbardziej tłumaczyć? Czy Sara i Michał przyznają się przed wszystkimi, że ich związek powoli się rozpada? Jak Miłosz zareaguje na pytania dotyczące Ohy? Chłopak nie ukrywa, że nie chce być z nią dłużej w parze i marzy o powrocie Wiktorii do programu.

"Hotel Paradise". Nieoczekiwany zwrot akcji

W tym programie każdy dzień przynosi zmiany. Gdy jedna osoba żegna się z rajskim Zanzibarem, inna wchodzi na jej miejsce. Nie ma wątpliwości, że żaden z uczestników nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Szczególnie jedna osoba ucieszy się z zaskakującej niespodzianki!

Okazuje się, że prośby Miłosza wreszcie zostały wysłuchane. Chłopak otrzymał od Klaudii El Dursi niepowtarzalną szansę, by jeszcze raz zawalczyć o miłość. Do programu powróciła Wiktoria, która kilka dni wcześniej została przez niego wyeliminowana.

Miłosz nie ukrywa, że bardzo cieszy się z takiego obrotu spraw. Bardzo żałował, że wybrał Ohę zamiast Wiktorii, więc teraz będzie mógł na nowo starać się o względy swojej byłej partnerki. Czy stworzą trwałą i udaną relację? Jak zareaguje Oha, gdy dowie się, że została singielką? Tego dowiemy się w następnym odcinku "Hotelu Paradise".

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości