Klaudia El Dursi o powrotach w "Hotelu Paradise" "Intrygi są naszą domeną"

Klaudia El Dursi, Hotel Paradise
Klaudia El Dursi, Hotel Paradise
Źródło: Materiały prasowe
Na indonezyjskiej wyspie Bali uczestnicy "Hotelu Paradise" starają się nie tylko o dobrą zabawę, ale też o zwycięstwo i główną nagrodę. Zadania nie ułatwiają im osoby, które są przywracane do programu. Co sądzi o tym prowadząca Klaudia El Dursi?

Powroty w "Hotelu Paradise"

W "Hotelu Paradise" pojawiają się młodzi ludzie, którzy szukają miłości, przygody lub dobrej zabawy. Aby nie odpaść z programu, muszą trzymać się z kimś w parze. Uczestnicy zawierają sojusze, prowadzą własne gry, knują intrygi lub starają się być lojalni w nadziei, że zostanie to docenione.

Ich poczynania nieustannie śledzą kamery. Jednym udaje się wytrwać w programie długo, inni, z różnych powodów, szybko odpadają. W "Hotelu Paradise" zdarzają się jednak niespodziewane przywrócenia osób, które zostały już z niego usunięte, co często komplikuje sprawy i zaburza rajską atmosferę.

Klaudia El Dursi o powrotach uczestników

Dlaczego w programie padają decyzje o przywróceniu uczestników? Czy powrotów nie było już zbyt dużo? Jak mówi Klaudia El Dursi, każdy z nich buduje kolejne emocje.

- Im bardziej czegoś się nie spodziewamy, tym bardziej jest to na plus, bo emocje są zawsze wskazane. Tym bardziej, jeżeli ktoś budzi duże emocje, jeżeli wiemy, że widzowie lubią go oglądać, to dlaczego by go nie przywrócić? Nie chodzi o to, by być przezroczystym. Im więcej się dzieje, tym bardziej jest to pożądane. My kobiety takie już jesteśmy, że lubimy trochę knuć, intrygi są naszą domeną - opowiada Klaudia El Dursi.

Nagrodą główną w programie jest sto tysięcy złotych.

"Hotel Paradise 4" - gdzie oglądać

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Klaudia El Dursi o powrotach w „Hotelu Paradise”. Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o powrotach w „Hotelu Paradise”: Jeżeli wiemy, że widzowie lubią kogoś oglądać, to dlaczego by go nie przywrócić?
Źródło: x-news

Zobacz także:

Autor: Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości