Gwiazdy

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie ze swoim partnerem. Fani: "Ale Wy jesteście piękni"

Gwiazdy

VIPHOTOVIPHOTO/East News

Gdy Klaudia El Dursi pojawiła się w show-biznesie, momentalnie zachwyciła miliony ludzi. Ku rozczarowaniu wielu osób, które chciałyby zaprosić ją na randkę, modelka jest od lat wierna jednemu mężczyźnie. Teraz w mediach społecznościowych opublikowała z Jackiem Leszczyńskim wspólne zdjęcie. Fani są pod wrażeniem ich urody.

Partner Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi zdobyła ogólnopolską popularność za sprawą 8. edycji programu "Top Model". Do udziału w show namówił ją jej partner. Jacek Leszczyński jest niezwykłym wsparciem dla modelki, a także jej największym fanem. Choć początkowo ciężko było mu sobie poradzić z nagłym zainteresowaniem mediów, teraz zdążył się do tego przyzwyczaić.

- Na początku na pewno nie było nam łatwo, zwłaszcza przez różne artykuły. Musieliśmy się do tego przyzwyczaić, że docierają do nas różne informacje i że ludzie interesują się naszym życiem, ale teraz jest już z górki. Teraz staram się już nie zaglądać na te portale czy w komentarze. Już wiem, jak sobie z tym radzić. (...) Klaudia nadal jest tak samo zwariowaną i pozytywną osobą. Nadal jest tą samą dziewczyną, którą poznałem parę lat temu. Tą samą mamą, tą samą partnerką - mówił Jacek Leszczyński w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Klaudia El Dursi na zdjęciu z partnerem

Mimo upływu lat, uczucie łączące Klaudię i Jacka wciąż pozostaje gorące. Gdy prezenterka wyjeżdża z kraju na plan "Hotelu Paradise", nieustannie za sobą tęsknią, a gdy wraca, nadrabiają stracony czas. W sobotę, 10 lipca modelka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z jednego z wieczornych wyjść. Widzimy na nich obejmującą się parę, która zachwyca eleganckimi, czarnymi stylizacjami. Klaudia zadała w szyku w zestawie złożonym z crop topu od Balmain oraz maxi spódnicy marki Aggi.

- Wczorajszy wieczór - podpisała Klaudia El Dursi fotografie na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów zachwyconych urodą pary. Czytamy: "Klasa", "Ale Wy jesteście piękni", "Cudowna miłość" czy "Idealnie dopasowani". Zdjęcie skomentował również Piotr Stramowski, który stwierdził krótko: "Piękni".

Również tak uważacie?

Klaudia El Dursi wspomina swoje przygotowania do "Top Model": Jak dowiedziałam się, że dostałam się na casting, to pół nocy spędziłam na oglądaniu starych odcinków. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: VIPHOTO

Pozostałe wiadomości