uczestniczka

  uczestniczka

  Uczestniczka popularnego show otarła się o śmierć. Zdradziła, jak wyglądały kulisy wypadku i jej droga do zdrowia.

  Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" przed rozwodem zorganizowały imprezę w sukniach ślubnych. W najnowszym wywiadzie Agnieszka Miezianko opowiedziała o szczegółach spotkania, relacji z tajemniczym Sebastianem oraz o tym, czy Kamil ma nową partnerkę.

  Agnieszka Antosik spodziewa się dziecka. Uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" radosną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując wyjątkowe zdjęcie. Pod postem posypały się liczne gratulacje.

  Małżeństwo Doroty i Piotra budziło wiele emocji. Ostatecznie para postanowiła zakończyć swój związek. Teraz uczestniczka przerwała milczenie. - Zrozumiałam, że chcę odpuścić - czytamy w jej najnowszym poście.

  Julia von Stein dołączy do programu "Królowe życia". Nowa uczestniczka pochodzi z Tarnowa, gdzie wraz z rodzicami prowadzi dom pogrzebowy. Co należy do jej obowiązków? Czym się zajmuje?

  Milionerzy. Czyje to słowa: "Pon se ino serce ziębi tym myśleniem, sumowaniem: boby sie pon usroł na niem"? - tak brzmiało pytanie za 40 tys. złotych w 521 odcinku "Milionerów". Czy uczestniczka zaznaczyła poprawną odpowiedź i zdobyła gwarantowaną kwotę?  

  Nie żyje Jane Marczewski. Uczestniczka "Mam Talent!", która zachwyciła jurorów i widzów, zmagała się z rakiem płuc, kręgosłupa i wątroby. Wokalistka zmarła w wieku 31 lat.

  O czym marzy?

  Już 6 grudnia w serwisie Player.pl światło dzienne ujrzy produkcja "Żony Miami". W nowym reality show będziemy śledzić losy mieszkanek Florydy, które spełniają swój amerykański sen i pławią się w luksusie. Jedną z nich jest Ewa Sama. Czym się zajmuje?

  Inga Bartnikowska bez wątpienia zapewni sporo emocji widzom TVN7 oraz Player.pl. Tancerka z Gdańska dołączyła do "Hotelu Paradise 4", by zawalczyć o uczucia i nagrodę pieniężną. Co o niej wiemy?

  Dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise 3" Sara Prokopek zyskała dużą popularność. Miłośnicy formatu do dziś śledzą losy pięknej stewardessy za pośrednictwem mediów społecznościowych i czerpią inspirację z publikowanych przez nią postów. Tym razem 28-latka podzieliła się z internautami swoimi planami na najbliższy czas. Co przyniesie jej sezon jesienno-zimowy?

  Spiruliną, która jest cyjanobakterią, można się: A: żywić, B: zarazić, C: otruć, D: przewiązać? - z tym pytaniem w "Milionerach" zmierzyła się pani Natalia Królikowska. Jaka jest prawidłowa odpowiedź?

  Wybór sukni ślubnej nie należy do najłatwiejszych. Przekonała się o tym Aneta Czajkowska, uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo nie była zachwycona swoją kreacją. Dlaczego?

  Beata Postek to zwyciężczyni 2. edycji programu "Hotel Paradise". Widzowie TVN7

  Karolinę Pachniewicz pamiętają dobrze widzowie pierwszej edycji programu "Big Brother". Szalona i charyzmatyczna uczestniczka na wizji zasłynęła m.in. romansem z Grzegorzem Mielcem, czy kultowym tekstem "Gulczas, a jak myślisz". Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak dzisiaj wygląda jej życie. Karolina Pachniewicz - życie po "Big Brotherze"

  Sara Prokopek, która zyskała popularność dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Hotel Paradise", chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio 28-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wyraźnie wskazują, że w życiu najwięcej radości sprawiają jej dwie pasje. Co miała na myśli?

  Karolina Pachniewicz dała poznać się w pierwszej edycji programu "Big Brother". Widzowie do dzisiaj wspominają jej romans z Grzegorzem Mielcem, czy kultowy tekst "Gulczas, a jak myślisz". Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak wspomina udział w programie. Z rozmowy dowiemy się także, z kim z uczestników Karolina ma do dzisiaj kontakt.

  Iga Śmiechowicz pochwaliła się w sieci letnią metamorfozą. Uczestniczka kultowego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postawiła na niecodzienną fryzurę i zapowiedziała życiowe zmiany. "Dawno tak "ostrożnie" nie spałam" – dodała.

  Izabela Firkowska jest kolejną uczestniczką randkowego show. Do programu dołączyła w 18. odcinku "40 kontra 20". Czym zajmuje się na co dzień? Będziecie zaskoczeni, bo zawód, który wykonuje zdominowany jest przez mężczyzn.

  Oliwia Krzemińska była najmłodszą z uczestniczek programu "40 kontra 20". Niestety, nie było jej dane znaleźć jej miłości w telewizji. Jednak show nie opuściła z niczym. Jak mówi w rozmowie z portalem dziendobry.tvn.pl, zyskała przyjaźń i nowe doświadczenia.

  Sylwia Peretti, jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Królowe życia" poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że rozstaje się z telewizyjnym show. - Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe – napisała. Widzowie nie kryją rozczarowania.

  Sonia Szklanowska zamieściła w mediach społecznościowych refleksyjny wpis. Zacytowała dziennikarkę, Małgorzatę Domagalik i jej wynurzenia na temat kobiecości. - Fajnie jest być kobietą w świecie mężczyzn, którym coraz częściej przychodzi do głowy, że silna kobieta u boku to los wygrany na loterii – czytamy.

  W "Hotel Paradise 3" robi się coraz goręcej. Niepewność, intrygi, romanse i żądza flirtu - to codzienność dla uczestników programu. W ostatnim odcinku do ekipy dołączyła Patrycja Kudaj. Dziewczyna już na wejściu pokazała pazura. Co o niej wiemy?

  Kilka lat temu Ola Petrus podbiła serca widzów i jurorów "Mam Talent!". Mimo sukcesów na koncie stand-uperka wyznała ostatnio, że nie radzi sobie z wyśmiewaniem jej wzrostu. Na jakiś czas pożegnała się z social mediami.

  Z pewnością pamiętacie ją z pierwszej edycji programu "X-Factor". Na naszej scenie Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz z piosenką "Ona i On". Posłuchajcie i oceńcie! Zdradzamy, że Pani Małgorzata pracuje na swoją pierwszą płytą!