uczestniczka

  uczestniczka

  Inga Bartnikowska bez wątpienia zapewni sporo emocji widzom TVN7 oraz Player.pl. Tancerka z Gdańska dołączyła do "Hotelu Paradise 4", by zawalczyć o uczucia i nagrodę pieniężną. Co o niej wiemy?

  Karolinę Pachniewicz pamiętają dobrze widzowie pierwszej edycji programu "Big Brother". Szalona i charyzmatyczna uczestniczka na wizji zasłynęła m.in. romansem z Grzegorzem Mielcem, czy kultowym tekstem "Gulczas, a jak myślisz". Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę, jak dzisiaj wygląda jej życie. Karolina Pachniewicz - życie po "Big Brotherze"

  Sara Prokopek, która zyskała popularność dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Hotel Paradise", chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio 28-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wyraźnie wskazują, że w życiu najwięcej radości sprawiają jej dwie pasje. Co miała na myśli?

  Sonia Szklanowska zamieściła w mediach społecznościowych refleksyjny wpis. Zacytowała dziennikarkę, Małgorzatę Domagalik i jej wynurzenia na temat kobiecości. - Fajnie jest być kobietą w świecie mężczyzn, którym coraz częściej przychodzi do głowy, że silna kobieta u boku to los wygrany na loterii – czytamy.

  Z pewnością pamiętacie ją z pierwszej edycji programu "X-Factor". Na naszej scenie Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz z piosenką "Ona i On". Posłuchajcie i oceńcie! Zdradzamy, że Pani Małgorzata pracuje na swoją pierwszą płytą!