Zaskakujący zwrot akcji w "Królowej Przetrwania". Partner oświadczył się jej w dżungli

Źródło: Dzień Dobry TVN
“Królowa przetrwania” - nowe reality show
“Królowa przetrwania” - nowe reality show
EwelONA - Królowa Przetrwania
EwelONA - Królowa Przetrwania
Monika Miller i "Królowa przetrwania"
Monika Miller i "Królowa przetrwania"
"Królowa przetrwania" - Edyta Folwarska
"Królowa przetrwania" - Edyta Folwarska
W nowym odcinku "Królowej Przetrwania" doszło do zaskakującego wydarzenia. Na jedną z uczestniczek czekała miła niespodzianka. Partner Ewy Piekut pojawił się w dżungli, by się jej oświadczyć. Jak zareagowała na tę propozycję?

Zaręczyny w programie "Królowa Przetrwania"

"Królowa Przetrwania" to program, w którym znanej kobiety z show-biznesu mierzą się z wyzwaniami, jakie czekają na nie w dżungli. Do rywalizacji o królewski tytuł stanęły m.in. Aneta Kurp, Marta Linkiewicz, Natalia Janoszek, Josie Kwasniewska, Ewelina Kubiak czy Ewa Piekut, znana np. z "Warsaw Shore".

W 11 odcinku programu doszło do zaskakującego wydarzenia. W pełnej niebezpieczeństw dżungli pojawił się partner Ewy Piekut. Mężczyzna czekał na ukochaną od kilku dni, by zadać jej bardzo ważne pytanie.

- Kocham cię nad życie i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną do końca życia - powiedział w towarzystwie kamer.

Nowy etap w życiu Ewy Piekut

Uczestniczka "Królowej Przetrwania" nie kryła zaskoczenia nagłym pojawieniem się ukochanego. Po chwili na jej twarzy pojawiło się wzruszenie.

- Co ja mam zrobić, ty jesteś nienormalny, co ty tu robisz? Czy to jakieś jaja? - zastanawiała się Ewa. Chwilę później powiedziała: "Tak". - Dziękuję, czy ja zostałam właśnie narzeczoną? Zostałam narzeczoną! - cieszyła się gwiazda.

- Będę żoną albo nie wiem jeszcze, narzeczoną już jestem - podsumowała.

Untitled
Untitled
Źródło: Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości