Adele ogłosiła datę premiery swojego nowego albumu. W sieci zawrzało

Adele ogłasza datę premiery płyty
Adele ogłasza datę premiery płyty
Źródło: x-news
Jeden wpis w mediach społecznościowych rozgrzał atmosferę do czerwoności. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie można posłuchać najnowszej płyty Adele. Gwiazda zdradziła datę premiery długo oczekiwanego albumu.

Nowa płyta Adele - "30"

Adele długo kazała swoim fanom czekać na nową płytę. Prawie sześć lat od premiery swojego poprzedniego albumu gwiazda powraca do branży muzycznej z nowym materiałem. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 19 listopada. Datę ogłosiła sama Adele na swoim instagramowym profilu. Album jest zatytułowany „30”, co jest nawiązuje do poprzednich krążków: "19", "21" i "25". Liczby oznaczają wiek artystki w momencie ich powstawaniu. Piosenkarka w prasowym oświadczeniu przekazała, że płyta jest pokłosiem trudnych doświadczeń.

- To był mój nieodłączny towarzysz przez najbardziej burzliwy czas mojego życia - powiedziała Adele. - Kiedy pisałam, ta płyta była mi przyjacielem, który odwiedzał mnie z butelką wina i jedzeniem by mnie pocieszyć. Moim roztropnym przyjacielem, który zawsze dawał mi najlepsze rady. Nie zapominam też o jego szalonej stronie, która mówiła: „to powrót Twojego Saturna, pieprz to, żyjesz tylko raz.” Był przyjacielem, który nie spał całą noc i trzymał mnie za rękę, kiedy ja, nie wiedząc czemu, nie mogłam powstrzymać płaczu - dodała gwiazda.

W 2019 roku Adele złożyła pozew o rozwód z mężem od dwóch lat, szefem organizacji charytatywnej Simonem Koneckim. Para wspólnie wychowuje syna.

Nowy singiel Adele

Już w czwartek wieczorem (14.10) w Wielkiej Brytanii będzie miała miejsce premiera singla zapowiadającego najnowszy album. Wcześniej Adele zaprezentowała piosenkę "Easy On Me" podczas swojego spontanicznego live'a. Fragment, który został ujawniony wskazuje, że będzie to nastrojowa ballada.

Eksperci spodziewają się, że nowa płyta Adele będzie olbrzymim sukcesem komercyjnym. Sama zainteresowana przyznała w rozmowie z Vogue, że nie oczekuje, by któraś z piosenek zdobyła popularność na miarę hitowego "Hello". Zaznaczyła również, że "utwór wywindował jej sławę na inny poziom i nie chce, aby to się powtórzyło".

Zobacz wideo: Co nowego w show biznesie?

Co nowego w show-biznesie?
Reporterka Dzień Dobry TVN, Sandra Hajduk-Popińska, sprawdziła, co wydarzyło się w polskim i zagranicznym show-biznesie.
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości