album

  album

  Margaret nie przestaje zaskakiwać. Ledwo opadły emocje po premierze krążka "Maggie Vision", a wokalistka już zdążyła odnaleźć zupełnie nowy kierunek muzyczny. "Gelato EP" to letni projekt, który zawiera cztery utwory inspirowane świeżymi brzmieniami muzyki hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej.

  Sanah przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Jeszcze do niedawna żyliśmy jej albumem "Królowa dram". Teraz artystka zapowiada kolejne muzyczne dziecko. Informacja o premierze albumu "Irenka" wywołała niemałe emocje. Sama artystka również nie kryje ekscytacji. - Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie, co tam u mnie - czytamy w zapowiedzi albumu.

  Kwiat Jabłoni, czyli rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie dali się poznać szerszej publiczności za sprawą utworu "Dziś późno pójdę spać". Teraz powrócili z nowym albumem "Mogło być nic". Część dochodu ze sprzedaży przekażą na stowarzyszenie pomagające zwierzętom hodowlanym. Zapytaliśmy ich zatem o ekologiczne przesłanie płyty oraz skąd wzięła się ich miłość do zwierząt. I na tym nie koniec... bo specjalnie dla naszych widzów wykonali utwór "Buka".

  W sklepach i serwisach cyfrowych pojawiła się nowa, wyczekiwana płyta Cleo "superNOVA". Na krążek trafiły m.in. potrójnie platynowe single "Łowcy gwiazd" i "Za krokiem krok" oraz duety z Soblem, Mesajah i B.R.O.. Z tej okazji artystka pojawi się w Dzień Dobry TVN i wystąpi na naszej scenie już w sobotę, 19 września!

  Trudno w to uwierzyć, ale od debiutu Anny Jurksztowicz minęło już 35 lat. To właśnie w 1985 roku podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała się szerokiej publiczności. O początkach swojej kariery i najbliższych planach artystycznych opowiedziała w Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie zaśpiewała nowy utwór "Jestem taka sama". Posłuchajcie.