Córka Izabelli Scorupco skończyła prestiżową uczelnię. Fani: "Jak siostry"

Izabella Scorupco pochwaliła się zdjęciem z uniwersyteckiej graduacji swojej córki. Pociecha aktorki i Mariusza Czerkawskiego zdobyła dyplom uniwersytetu, na którym w przeszłości studiował m.in. następca norweskiego tronu, książę Haakon. Uwagę fanów przykuła jednak nieprzemijająca uroda dziewczyny Bonda.

Córka Izabelli Scoropco i Mariusza Czerkawskiego

Julia naprzemiennie posługuje się nazwiskiem matki i ojca. Dziewczyna jest niezwykle aktywna w sieci, nie zapomniała jednak o edukacji. Właśnie ukończyła elitarny Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley. Takie wydarzenie nie mogło obejść się bez pamiątkowej fotografii, która dumna mama opublikowała na Instagramie.
- Mój skarbie. W końcu udało ci się skończyć szkołę - napisała na swoim profilu Izabella Scorupco. Rocznik 2020 (ale w 2021)! Cóż za magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po 4 latach ciężkiej pracy. Jestem dumna nie do opisania. Gratulacje - dodała, oznaczając na zdjęciu córkę.
Fani aktorki dołączyli do gratulacji dla świeżo upieczonej absolwentki. Również idealny wygląd Izabelli nie mógł pozostać niezauważony. Pod postem pojawiło się multum komplementów: "Jak siostry", "Gratulacje dla pięknej mamy i córki", "Jakim cudem się nie starzejesz" - pisali zauroczeni obserwatorzy.

Czym zajmuje się Julia Scorupco

Julia Scorupco zdobyła dyplom w zakresie medioznawstwa i socjologii. Już na studiach zaczęła stawiać pierwsze kroki w świecie mediów. Ma za sobą staże w największych firmach producenckich i obecnie pracuje w branży PR. Mówi biegle po angielsku i szwedzku.
Zobacz wideo: Stylowy powrót do biura
Zobacz także:
Autor: Adam Barabasz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości