Mariusz Czerkawski

  Na czym polega magia tego sportu?

  Izabella Scorupco pochwaliła się zdjęciem z uniwersyteckiej graduacji swojej córki. Pociecha aktorki i Mariusza Czerkawskiego zdobyła dyplom uniwersytetu, na którym w przeszłości studiował m.in. następca norweskiego tronu, książę Haakon. Uwagę fanów przykuła jednak nieprzemijająca uroda dziewczyny Bonda.

  Niejednokrotnie w rodzinach inaczej podchodzi się do wychowywania dziewczynek i chłopców. Czy to prawda, że synek jest mamusi, a córeczka - tatusia? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali były hokeista, Mariusz Czerkawski oraz członek kabaretu Paranienormalni, Robert Motyka.

  Grzegorz Filipowski to polski łyżwiarz figurowy, medalista mistrzostw świata. W latach 80. XX wieku to dzięki niemu polscy kibice zakochali się w łyżwiarstwie figurowym. Co robi dziś Grzegorz Filipowski? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy hokeistę Mariusza Czerkawskiego, prywatnie przyjaciela Grzegorza. Gdzie panowie się poznali? I czy trzeba wyjechać z Polski, by zrobić karierę?

  Nasi goście: Katarzyna Bosacka, Sylwia Juszczak i Mariusz Czerkawski opowiedzieli o swoich powrotach do Polski, po latach spędzonych na emigracji. Czy trudno było im się przystosować do nowej rzeczywistości, a może od dawna marzyli o tym, by wrócić do kraju? Jak wspominają lata spędzone za granicą?

  Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego dorosła i wyruszyła w świat. Czemu tata jest z niej dumny? O międzynarodowych sukcesach córki opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  O kupowaniu zawodników do drużyn narodowych zrobiło się głośno po Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Wtedy to właśnie gospodarz zawodów - Katar wystawił drużynę z zawodnikami, którzy za pieniądze zrezygnowali ze swojego obywatelstwa po to, by grać właśnie dla kraju szejków. Jak na tę sprawę patrzą goście Dzień Dobry TVN: były piłkarz Dariusz Dziekanowki i hokeista Mariusz Czerkawski. Co czuli, kiedy grali dla Polski?

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak był na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkał się tam z 11-letnią Olivią Rybicką-Oliver, która spróbuje pobić rekord świata na najszybszy piruet na łyżwach. Na czym polega bicie tego rekordu? Do kogo należy obecny rekord świata? Czy łyżwiarka jest zdenerwowana? Bartek porozmawiał również z Mariuszem Czerkawskim. Co hokeista robił na Stadionie Narodowym?

  Zieleń to nie tylko kolor wiosny, ale przede wszystkim zdrowego jedzenia. Wiedzą o tym Mariusz Czerkawski i Andrzej Polan. Dlatego przygotowali w kuchni Dzień Dobry TVN: napój z avocado i zielonego ogórka, łososia smażonego z młodym bobem, szparagi z truskawkami i sosem ziołowo-cytrynowym oraz placki ziemniaczane z jajkiem i zielonymi sałatami.

  Trenerzy, aby zmotywować swoich zawodników, potrafią na nich krzyknąć. Jedni robią to po prostu w nerwach, inni mają taki styl pracy. Ci ostatni, do podniesionego tonu, dorzucają jeszcze obelgi, szczypanie, ciągnięcie za włosy. Jak mówią, robią to dla dobra swoich podopiecznych. Czy to właściwa metoda treningowa? Na co może pozwolić sobie trener w stosunku do zawodników? O swoich doświadczeniach z trenerami opowiedzieli w Dzień Dobry TVN: tancerka baletowa Izabela Sokołowska i hokeista Mariusz Czerkawski.

  81 procent kobiet twierdzi, że chce faceta wrażliwego i męskiego jednocześnie. Przecież to się nie wyklucza! Udowodnili to nasi goście: Wojciech Olejniczak, Mariusz Czerkawski oraz Tomasz Sobierajski.

  Podczas gali Srebrnych Jabłek Agnieszka Jastrzębska spotkała wiele znakomitych par. Była więc okazja, by zapytać ich, jaką mają receptę na udany związek. Czy według nich przeciwieństwa się przyciągają i czy ślub jest potrzebny do szczęścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, że - by małżeństwo przetrwało - trzeba mieć w domu melisę. Dlaczego i kto to powiedział?

  Mariusz Czerkawski to nasz najlepszy hokeista. Stachursky - na co dzień piosenkarz. Skrzyżowali rękawice na tyskim lodowisku. Przyglądaliśmy się przygotowaniom do tej walki. Na lodowisku spotkaliśmy także gen. Romana Polko. Jaką strategię radzi obrać?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z Mariuszem Czerkawskim, z generałem Romanem Polko, Michałem Lewandowskim oraz z Kajetanem Kajetanowiczem. Wzięli udział w niezwykłym projekcie charytatywnym.

  A w programie same gwiazdy! Andrzej Bachelda-Curuś, Michael Moran, Mariusz Czerkawski, gen. Roman Polko, Zbigniew Boniek, Bracia, Miecznikowski, Dariusz Dziekanowski, Ewa Drzyzga, Magda Kumorek, Michał Lewandowski, Kajetan Kajetanowicz, Michał Piróg i Zuza z Top Model! Bądźcie z nami! Program poprowadzą: Marcin Meller i Magda Mołek.

  Był małym grubaskiem, który bardzo słabo poruszał się po lodzie...nic nie zapowiadało, że zostanie gwiazdą NHL - najlepszej ligi hokejowej na świecie. O swojej drodze na sportowe szczyty opowiedział nam Mariusz Czerkawski.

  Jeden z najlepiej ubranych polskich sportowców, Mariusz Czerkawski, opowiedział Katarzynie Olubińskiej o swoim stylu. Czy sportowiec ma swojego "ghost-stylistę"?

  Podobno istnieje męski kodeks, liczy 38 punktów, i mężczyźni trzymają się tego dekalogu. Czy istnieje coś takiego, jak męska lojalność? Co na ten temat ma do powiedzenia Mariusz Czerkawski, Piotr Kędzierski i psycholog Maria Rotkiel? Czy wypada chodzić z byłą dziewczyną swojego przyjaciela?

  Beata Tyszkiewicz, oprócz brata, daleko od siebie ma także córkę i dwóch wnuczków. Mariusz Czerkawski jest daleko od córki odkąd skończyła roczek. Michel Moran swoich najbliższych, w tym dwójkę dzieci, zostawił we Francji. Nasi goście, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli , jak kochają na odległość.

  Oczywiście na swoim żywym organizmie:). Dzieci, pieniądze, bezpieczeństwo, udany związek, a może sukcesy w pracy? Co daje nam prawdziwe szczęście? Czy nasi goście są szczęśliwi czy raczej bywają szczęśliwi? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: wokalista Norbi , psycholog Maria Rotkiel, były hokeista Mariusz Czerkawski oraz aktorka Elżbieta Jędrzejewska.

  O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Dereszowską, Radosława Majdana, Edytę Herbuś, Mariusza Czerkawskiego, Magdę Schejbal, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz Czarka Pazurę. Jakie jest ich popisowe danie? Wolą gotować osobno czy może w duecie

  Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Czy miłość to tylko związek chemiczny, którym "karmi się" nasz mózg? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Agnieszka Szulim oraz Mariusz Czerkawski. Jak wspominają wszystkie swoje miłości i zakochania?

  Gdzie grasował wczoraj "Jastrząb"? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była na pokazie Dawida Wolińskiego. Czy pokaz się jej podobał? Kogo tam spotkała? Czy Oliwia, córka Dawida Wolińskiego, odziedziczyła po ojcu pasję do mody i talent do projektowania? A może pójdzie w ślady "wujka" Marcina Tyszki? Co Mariusz Czerkawski robi w weekend na lodowisku?

  Mało jest sportowców w Polsce, którzy osiągnęli tyle, co Mariusz Czerkawski. Dotarł tam, gdzie w jego dyscyplinie dotarli tylko absolutnie najlepsi. W książce "Życie na lodzie", która 19 września trafiła do księgarni, były hokeista opowiada o swojej karierze i życiu prywatnym. To wywiad-rzeka przeprowadzony przez dziennikarza Wojciecha Zawiołę. W studiu Dzień Dobry TVN Mariusz zdradził kulisy powstawania rzeczonej publikacji.

  Rozstania bywają burzliwe i trudne. Są chciane i niechciane. Te z ukochanym i te z przyjaciółką. O tym, jak z klasą zakończyć znajomość, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z aktorką i piosenkarką Olgą Bończyk, psychologiem Anną Kędzierską, aktorką Edytą Herbuś oraz z hokeistą Mariuszem Czerkawskim.

  Reporterka Dzień Dobry Wakacje Agnieszka Rylik w Rewalu spotkała Mariusza Czerkawskiego, sportowca i od niedawna ambasadora akcji SOS Wioski Dziecięce. Towarzyszyły im dzieciaki, które dzięki tej właśnie akcji mogą spędzać aktywne i wymarzone wakacje.

  Dziś, na warszawskim Torwarze, finał akcji Marcin Gortat Camp 2012, oczywiście nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry Wakacje. O ocenę tegorocznej edycji, szanse młodych uczestników na karierę sportową i planowany na wieczór koszykarski pojedynek: Gwiazdy Gortata kontra Wojsko Polskie nasza reporterka - Katarzyna Olubińska spytała Marcina Gortata i szykującego się już na wieczór Mariusza Czerkawskiego.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: żona Mariusza Czerkawskiego Emilia Raszyńska - Czerkawska, partnerka Pascala Brodnickiego Agnieszka Mielczarek oraz żona Marcina Żewłakowa Monika Żewłakow. Każda z pań ma za partnera przystojniaka. Jak żyje się u boku seksownego faceta? Czy są zazdrosne o swoich mężczyzn i jak radzą sobie z ich publicznym uwielbieniem?

  Niebawem wakacje, czyli czas odpoczynku, relaksu i spokoju. Jednak czasem nasze oczekiwania względem wakacji rozmijają się z rzeczywistością. Czasem wolny czas budzi w nas lęk i zestresowani zaczynamy wchodzić w sytuacje konfliktowe. Jak ich uniknąć? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: była minister sportu Elżbieta Jakubiak, były hokeista Mariusz Czerkawski, choreograf Agustin Egurrola oraz psycholog Maria Rotkiel.

  Przed charytatywnym meczem gwiazd, z którego dochód zasili fundację budującą szkółki piłkarskie dla dzieci w Afryce, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Magdę Schejbal, Przemysława Cypryańskiego, Tomasza Iwana, Mariusza Czerkawskiego o to, jak obstawiają wyniki meczu Polska - Czechy. Kto powinien stanąć na bramce: Szczęsny czy Tytoń?