Sara z "Hotelu Paradise 3" pokazała swój świat. Fanka: "Najważniejsza jest równowaga pomiędzy pracą a pasją"

Hotel Paradise, Sara Prokopek

Sara Prokopek, która zyskała popularność dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Hotel Paradise", chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio 28-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wyraźnie wskazują, że w życiu najwięcej radości sprawiają jej dwie pasje. Co miała na myśli?

Sara Prokopek w programie "Hotel Paradise 3"

Sara Prokopek to uczestniczka 3. edycji programu "Hotel Paradise" , która błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię widzów TVN7. Fani telewizyjnego show mocno trzymali kciuki za jej związek z Maurycym. Ostatecznie para postanowiła zostać przyjaciółmi, ale przygoda na Zanzibarze pozwoliła Sarze zyskać niemałą popularność. Wiele osób do dziś śledzi jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych, a wszystko za sprawą jej pogodnej natury i uśmiechu , który podczas pobytu na rajskiej wyspie nie schodził z jej twarzy, nawet w trudnych sytuacjach.
Instagramowy profil Sary Prokopek cieszy się zainteresowaniem ponad 102 tys. internautów. Nic w tym dziwnego, brunetka o egzotycznej urodzie przyciąga ich uwagę ciekawymi treściami, które mogą stanowić inspirację dla osób w każdym wieku. 28-latka chętnie opowiada w sieci o swojej pracy i życiu prywatnym.

Sara Prokopek pokazuje fanom swój świat

Na instagramowym profilu Sary Prokopek nie brakuje motywujących wpisów, które udowadniają, że zdrowy tryb życia przekłada się na doskonałe samopoczucie, ale i piękny wygląd. 28-latka często podkreśla, jak ważna jest dla niej regularna aktywność fizyczna, którą stara się łączyć ze zbilansowaną dietą.
Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" poświęca na sport niemal każdą wolną chwilę, ale nie jest to jej jedyna pasja. Publikowane przez nią w mediach społecznościowych posty wyraźnie wskazują, że na liście jej ulubionych zajęć znajdują się także podróże. Sara Prokopek na co dzień pracuje jako stewardessa, dzięki czemu udaje jej się łączyć obowiązki służbowe z przyjemnością. Na swoim koncie na Instagramie 28-latka opublikowała dwa zdjęcia, które opatrzyła wymownym podpisem.

Two faces. Witaj w moim świecie

- napisała w poście Sara, dając tym samym do zrozumienia, że umieszczone w sieci zdjęcia najlepiej obrazują najważniejsze dla niej życiowe aktywności. Na pierwszej z fotografii 28-latka zapozowała na pokładzie samolotu, ubrana w uniform stewardessy. Na kolejnej widzimy ją w sportowym stroju, dumnie prezentującą nienaganną sylwetkę, którą udało jej się uzyskać dzięki regularnym treningom.
Fani natychmiast zareagowali na wpis, nie szczędząc uczestniczce "Hotelu Paradise 3" komplementów. Nie zabrakło także komentarzy, będących wyrazem uznania dla stylu życia, który prowadzi 28-latka. "Bo najważniejsza jest równowaga pomiędzy pracą a pasją" - napisała pod zdjęciami jedna z internautek.
Zobacz także:
Obejrzyj wideo: Jakie plany ma Sara po „Hotelu Paradise”?
Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości