stewardessa

    stewardessa

    Sara Prokopek, która zyskała popularność dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Hotel Paradise", chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio 28-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wyraźnie wskazują, że w życiu najwięcej radości sprawiają jej dwie pasje. Co miała na myśli?

    Stewardessy w większości linii lotniczych wyglądają podobnie. Ich znakiem charakterystycznym są spódnice, buty na obcasie, dopasowane marynarki, koszule z rozpiętym guzikiem i chustki zawiązane pod szyją. Okazuje się jednak, że część z nich ma dość takich stylizacji. Z tego powodu jeden z podniebnych przewoźników zdecydował się na odmianę ich wizerunku. To początek wielkich zmian.

    Sara Prokopek to jedna z uczestniczek trzeciej edycji programu "Hotel Paradise", która dzięki swojemu uśmiechowi i pozytywnej energii zyskała sympatię wielu widzów TVN7. Choć nie znalazła na Zanzibarze miłości, jej życie prywatne i zawodowe śledzi w mediach społecznościowych oddane grono fanów. Ostatnio podzieliła się z nimi szczegółami dotyczącymi zawodu stewardessy.