Kamila Kamińska długo przygotowywała się do porodu. "Pojawiała się myśl, że nie jestem gotowa"

Kamila Kamińska o macierzyństwie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kamila Kamińska jest jedną z ciekawszych aktorek młodego pokolenia, a szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim z serialu "Zakochani po uszy". Gwiazda od niedawna dzieli życie zawodowe z opieką nad dzieckiem. Jak artystka odnajduje się roli matki i jak się do niej przygotowywała? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Kamila Kamińska o macierzyństwie

Kamila Kamińska kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Aktorka w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych odniosła się do wypowiedzi, które obalają mit "cudownego i radosnego macierzyństwa" i wyznała, że jej doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. W rozmowie z naszą reporterką Karoliną Kalatzi powtórzyła swoje stanowisko. - Jestem szczęśliwa i dobrze jest mieć w sobie taką wolność, aby się do tego przyznać. Wspaniale, że coraz częściej mówi się o tych złych emocjach, które towarzyszą macierzyństwu, ale uważam, że dobrze jest też mówić o tych dobrych rzeczach związanych z pojawieniem się dziecka - mówiła Kamila Kamińska.

Celebrytka dodała, że w ostatnim czasie, w związku z trudną sytuacją na polsko-białoruskiej granicy, trudno jest jej znaleźć w sobie radość z tego, że została mamą. - Jest mi trudno, kiedy wiem, jaka jest sytuacja na granicy. Ciężko przejść obok tego obojętnie - dodała.

Kamila Kamińska o przygotowaniach do roli mamy

Kamila Kamińska o tym, że jest w ciąży, poinformowała na chwilę przed porodem. W rozmowie z naszą reporterką aktorka wyznała, że to była jej i jej partnera świadoma decyzja. - Chcieliśmy, żeby to była nasza intymna podróż. Zależało nam, żeby zachować to dla siebie - mówiła.

Artystka przyznała, że włożyła dużo wysiłku, aby przygotować się porodu. Gwiazda korzystała z pomocy psychologa, osteopaty, ćwiczyła z fizjoterapeutą. Choć, jak mówiła, wiedziała, że dzięki temu dobrze przygotuje się do porodu, to ten i tak ją zaskoczył. - Mimo tej ciężkiej pracy pojawiała się myśl, że nie jestem gotowa i chyba sobie nie poradzę. Na szczęście dzięki wsparciu, które otrzymałam, wszystko się udało - mówiła.

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką podkreśliła, że choć przygotowywała się do samego porodu, to zupełnie nie wiedziała, co będzie dalej. - Nie da się przygotować na macierzyństwo. Wiele rzeczy może nas zaskoczyć, na szczęście to zaskoczenie jest niezwykle pozytywne. Nie przypuszczałam, że macierzyństwo jest tak piękne. Przez pierwszy miesiąc czułam się jak na haju - wyznała.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Karolina Kalatzi

podziel się:

Pozostałe wiadomości