"Prince Charming". Kim są uczestnicy nowego programu?

Mateusz Kozioł, Krzysztof Komorowski i Paweł Kosewski
Mateusz Kozioł, Krzysztof Komorowski i Paweł Kosewski
Źródło: TVN
Pierwszy program pozwalający osobom homoseksualnym znaleźć drugą połówkę startuje 12 października. Kto wystąpi w "Prince Charming" i powalczy o serce Jacka Jelonka? Poznaj uczestników randkowego show.

"Prince Charming" - pierwszy w Polsce program randkowy dla osób homoseksualnych

Wakacje, luksusowa willa i gorący klimat Hiszpanii to warunki sprzyjające nawiązywaniu bliskich relacji. Taki właśnie cel mają uczestnicy pierwszej polskiej edycji "Prince Charming" – programu, w którym zdecydowanie najważniejsza jest miłość. Uczestnicy spędzą ze sobą blisko miesiąc, starając się o serce głównego bohatera. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, atrakcyjnego mężczyzny, który – podobnie jak reszta – poszukuje tego jedynego, który będzie mu towarzyszył przez resztę życia.

"Prince Charming" - uczestnicy

Mateusz Kozioł

Młody i utalentowany - tak należy opisać 23-letniego Mateusza z Warszawy. Studiuje, dba o swój wygląd. Ma nadzieję, że właśnie te cechy doceni w nim tytułowy książę. Jak sam o sobie mówi, urodził się z tęczą na głowie. Przez 8 lat tańczył taniec współczesny (hip-hop, house, disco), zaliczył również swój epizod w modelingu. Wyróżnia go miły charakter oraz pracowitość.

Krzysztof Komorowski

Ma 31 lat, jest stylistą, który kiedyś mieszkał w USA i Danii, jednak obecnie żyje w Berlinie. Krzysztof Komorowski może pochwalić się zaradnością - przez 7 lat pracował dla największych modowych marek. Teraz również pracuje w tej branży, ale już nie na czyjś rachunek, a na własnych warunkach. Podobnie jak tytułowy Jacek Jelonek – lubi żyć aktywnie, często odwiedza siłownię, jeździ konno. Czy wspólne zainteresowania zapewnią mu wygraną w programie, czyli serce księcia?

Paweł Kosewski

Elegancki 34-latek pochodzący z Warszawy. Paweł sporą część życia pracował w gastronomii, teraz prowadzi własną działalność. To człowiek, którego określić można mianem "duszy towarzystwa". Otwarty i łatwo nawiązujący znajomości, lubiący poznawać nowych ludzi. Mimo tych zalet z jednym z uczestników trudno mu będzie złapać nić porozumienia. Pozostaje więc pytanie: czy to on skradnie serce Jacka Jelonka? 

Program "Prince Charming" od 12 października będzie dostępny w serwisie VOD Player.pl.

Zobacz także:

"Prince Charming" - pierwszy gejowski program randkowy w Polsce
Źródło: x-news

Autor: Milena Jaworska

Źródło: player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości