Gwiazdy

    Gwiazdy

    Carla Fernandes to polsko-hiszpańsko-portugalska wokalistka, która swoim niesamowitym głosem zachwyciła jurorów i publiczność w jednym z talent show. Chociaż ma zaledwie 17 lat międzynarodową karierę wróżą jej wszyscy. Po bardzo dobrym przyjęciu debiutanckiego singla „Jungle” Carla prezentuje nowy, anglojęzyczny utwór „Casual”. To letnia, spokojna piosenka z zaskakującym, energetycznym refrenem i bardzo chilloutowym klimatem.

    Gwiazdy z całego świata w ramach Blackout Tuesday "wygasiły" swoje media społecznościowe, dodając na profilach czarne zdjęcia. Był to znak solidarności z osobami protestującymi w Stanach Zjednoczonych przeciwko rasizmowi i brutalności policji. Do akcji dołączyła m.in. Emma Watson. Jej gest spotkał się jednak z oburzeniem fanów. Czym naraziła się im brytyjska aktorka?

    Niedawno dotarły do nas informację, że słynny serial TVN powraca na antenę! Okazuje się, że to nie były słowa rzucone na wiatr. W mediach społecznościowych stacji pojawiło się zdjęcie Julii Kamińskiej... jednak zupełnie odmienionej. Wygląda na to, że zmiana wizerunku ma związek z kręceniem pierwszych scen "BrzydUli". Jak będzie wyglądała nowa Ula Cieplak?

    Projektant mody Maciej Zień zaprosił do współpracy aktorkę Katarzynę Zawadzką i została ona jego nową muzą. Jak układają się ich relacje? - Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo czułym na kobiety, na nasze potrzeby - powiedziała.