"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

Katarzyna Wajda z serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie
Katarzyna Wajda to gwiazda serialu "Odwilż", który 1 marca trafi na Player.pl, zaś jego premierowe odcinki w TVN będziemy mogli oglądać już od 4 marca. Aktorka na spotkaniu rozpoczynającym wiosenny sezon ramówkowy opowiedziała reporterce Karolinie Kalatzi o tym, jak wymagającym wyzwaniem był udział w produkcji. Zdradziła również, o jakiej kolejnej roli obecnie marzy. Jej wybór może zaskoczyć.

Zawodowe marzenie Katarzyny Wajdy

Kasia Wajda to gwiazda serialu "Odwilż", który tej wiosny trafi do telewizji. Katarzyna Wajda wcieliła się w postać aspirant Zawieji, która bada sprawę tajemniczego morderstwa oraz zaginięcia dziecka. Pełna sekretów opowieść wciąga od pierwszych sekund. Choć Katarzyna Wajda dzięki pracy nad "Odwilżą" spełniła swoje zawodowe marzenie o wystąpieniu w produkcji kryminalnej, artystka nie zamierza zwalniać tempa. Jak przyznała w rozmowie z reporterką Karoliną Kalatzi - ma apetyt na kolejne, ambitne wyzwania.

- To była pierwsza główna rola, w której mogłam się pokazać. Dość wymagająca fizycznie i psychicznie. [...] Jazda konno, strzelanie z łuku. [...] To jest moje skryte marzenie - zagrać w westernie - wyznała aktorka.

"Odwilż" - serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

Serial "Odwilż" wyprodukowany przez HBO Europe to licząca 6 odcinków kryminalna produkcja. Historia przedstawia śledztwo prowadzone przez policjantkę, w którą wciela się aktorka - Katarzyna Wajda. Widzowie będą śledzili losy kobiety, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę.

Katarzyna Wajda i Karolina Kalatzi
Katarzyna Wajda i Karolina Kalatzi
Katarzyna Wajda i Karolina Kalatzi
Źródło: TVN

Dwa odcinki serialu "Odwilż" trafią do serwisu Player.pl 1 marca, zaś od 4 marca o godz. 21:35, co tydzień, widzowie obejrzą jego kolejne odsłony.

Wiosna 2024 - spotkanie gwiazd Spotkanie gwiazd TVN Warner Bros. Discovery
Prowadząca program "The Traitors. Zdrajcy" na spotkaniu gwiazd Wiosna 2024 w TVN.
Julia Wieniawa na spotkaniu gwiazd Wiosna 2024 w TVN.
Wojciech Łozowski "Łozo" na spotkaniu gwiazd TVN.
Magda Gessler, prowadząca "Kuchenne rewolucje" na spotkaniu gwiazd Wiosna 2024 w TVN.
+10
Zobacz galerię

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości