polskie aktorki

  Artysta uwiecznił znane, polskie aktorki.

  Julia Kamińska zyskała uznanie szerszej grupy publiczności dzięki roli Uli Cieplak w serialu "Brzydula". Wszechstronnie utalentowana artystka doskonale odnajduje się nie tylko przed obiektywem kamery czy na deskach teatralnych, ale także w studiu nagraniowym, gdzie wykorzystuje swoje umiejętności wokalne. Choć trudno w to uwierzyć, początki jej kariery nie były łatwe.

  Widzowie pokochali aktorkę w telewizyjnej reklamie i nie przestali uwielbiać, kiedy przyjmowała role w filmach i serialach. Ostatnio w życiu gwiazdy nastąpił jednak zwrot.

  "Przyjaźń może być elementem ratującym życie".

  Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku, a zatem właśnie obchodzi swoje 36. urodziny. Z tej okazji, na swoim Instagramie, koleżance po fachu życzenia złożyła Anna Mucha. Trzeba przyznać, że wpis gwiazdy był wyjątkowo osobisty i z pewnością sprawił solenizantce prawdziwą radość. Dowodem na to, był jej komentarz, który pojawił się pod postem.

  Maja Ostaszewska to kolejna gwiazda, którą w mediach społecznościowych można zobaczyć w naturalnej odsłonie. W ostatnim poście na Instagramie, aktorka po raz kolejny pokazała się bez makijażu. Nie umknęło uwadze jej fanów, którzy docenili jej naturalność i nie szczędzili komplementów. To już kolejna znana Polka, która publikuje swoje zdjęcia w wersji sauté, bez zbędnych filtrów.

  Michalina Robakiewicz to córka znanej polskiej aktorki, Adrianny Biedrzyńskiej. Kilka lat temu zdecydowała się pójść w ślady mamy i zaczęła grać w różnych produkcjach. Widzowie znają ją m.in. z roli w serialu "Na Wspólnej". Jakie ma plany? O tym 27-latka opowiedziała w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

  Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca swoją charakterystyczną blond czupryną. Mało kto wyobraża sobie ją w innym kolorze włosów. Teraz aktorka zaskoczyła jednak swoich fanów i pokazała swoje zdjęcie, na którym zaprezentowała się w różowej fryzurze.

  Iza Kuna należy do czołówki polskich aktorek, mimo że nie zagrała zbyt wielu ról głównych. Teraz artystka przyznaje, że ma dość wcielania się w drugoplanowe postaci. Nie ukrywa, że czeka na prawdziwe aktorskie wyzwanie.

  Aleksandra Adamska jest aktorką, gra Werę w serialu "Królestwo kobiet". Jej siostra Ewelina Adamska-Porczyk to uznana choreografka i aktorka teatralna. Dzieli je 5 lat różnicy, a łączy prawie wszystko. Na czym polega ich siostrzana siła?

  Oprowadzał nas Radek Liszewski. Była lewitacja i akrobacje, nie tylko w wykonaniu profesjonalistów, ale i samego lidera zespołu Weekend!

  Ma na imię Hubert. Jak napisała jego dziewczyna: "jest uroczy i wesoły". Od dawna marzył, aby zostać aktorem. I stało się. Davina Reeves postanowiła spełnić to marzenie. Zaprosiła go na warsztaty aktorskie, które poprowadził... Zobaczcie, kto uczył go aktorstwa i jak Hubert wywiązał się ze swojego pierwszego zadania aktorskiego. Ma talent?

  Gratka dla fanów Magdaleny Cieleckiej! Już w najbliższą sobotę zobaczycie rozmowę z utalentowaną aktorką, którą przeprowadziła Magda Mołek. Spotkanie obu Pań odbyło się w Liege, gdzie odbywają się próby do sztuki w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy!

  Anna Czartoryska-Niemczycka, mimo coraz bardziej widocznej ciąży, nie zwalnia tempa. Ma kolejny plan - chciałaby... Zobaczcie o czym marzy aktorka.