nowy serial

  nowy serial

  Ponoć życie pisze najlepsze scenariusze. A mało która rola w życiu niesie ze sobą tyle emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, co bycie rodzicem. Ten słodko-gorzki bałagan codzienności mam i tatusiów zainspirował Laurę Breszkę i Katarzynę Kołeczek do stworzenia nowego, nietuzinkowego serialu. "Mamy to" jest brutalnie szczery i niepozbawiony humoru. Czego jeszcze możesz spodziewać się po jednej z najciekawszych wiosennych premier Playera?

  Premiera telewizyjna pierwszego docinka "Diagnozy" już we wtorek o 21.30, a my o fabule serialu dalej wiemy niewiele. Dlatego do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy producentkę Dorotę Kośmicką-Gacke i Macieja Zakościelnego, który odgrywa jedną z głównych ról w serialu. Jak aktor czuł się w białym kitlu? Ile trwało stworzenie pierwszego sezonu serialu?

  Już jesienią na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć nowy serial "Diagnoza". Jego główna bohaterka - Anna (w tej roli Maja Ostaszewska) nie pamięta swojej przeszłości. Wokół niej - cały sztab lekarzy. Kto jest czarnym charakterem serialu? O czym tak naprawdę jest serial i czemu tytuł może wydawać się mylący? W Dzień Dobry Wakacje gwiazdy serialu: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny i Aleksandra Konieczna opowiedzieli o kulisach powstawania produkcji. A pierwszy odcinek będziecie mogli zobaczyć już 5 września i 21.30!

  W wiosennej ramówce TVN-u pojawi się nowość: pierwszy realizowany przez stację serial kostiumowy "Belle époque". W roli głównej zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej przyznał się, że otrzymuje niewiele ciekawych propozycji. Dlaczego angaż w produkcji "powalił go na łopatki"?

  "Druga szansa" to nowy serial TVN. W rolach głównych zobaczymy, między innymi, Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Królikowskiego i Bartłomieja Świderskiego. Czy serial pokazuje realia polskiego środowiska artystycznego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Małgorzata Kożuchowska gra producentkę i agentkę gwiazd. Czy aktorka miała wpływ na scenariusz? Czy pracując nad rolą czerpała z własnych show-biznesowych doświadczeń, a może wzorowała się na konkretnej menadżerce? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz spotkała się z Agatą Kuleszą na planie nowego serialu "Web Therapy". Aktorka gra tam samozwańczą panią psycholog, która leczy swoich pacjentów niekonwencjonalną metodą. Jaką? Czy Agacie zdarzało się improwizować na planie? Czy oglądała amerykański pierwowzór z Lisą Kudrow w roli głównej?