Gwiazdy

  Gwiazdy

  Telewizyjna gwiazda Oprah Winfrey, aktorka Natalie Portman, raper Jay-Z i inni celebryci zainwestowali 200 mln dol. w firmę produkującą mleko roślinne. Ma to związek z rosnącą popularnością produktów wegańskich i wegetariańskich. Zwolennicy takiej diety to przede wszystkim millenialsi, którzy skłonni są płacić więcej za odpowiadające im alternatywy dla mięsa.

  Jennifer Aniston w czasie kwarantanny nie próżnowała. Jak donosi "Us Weekly", aktorka poświęciła czas izolacji na powrót do wspomnień. Zaczęła pisać pamiętnik, w którym skupiła się na swoich przeżyciach związkowych, w tym także na relacji z Bradem Pittem. Według magazynu, Aniston zamierza opublikować swoje wspomnienia.

  Znalezione w jeziorze Piru ciało należy do zaginionej Nayi Rivery, aktorki znanej z amerykańskiego serialu "Glee". Informację tę potwierdził szeryf hrabstwa Ventura w stanie Kalifornia Bill Ayub. Poszukiwania trwały od środy, kiedy to 33-letnia aktorka wypłynęła z synkiem łodzią i nie wróciła na pokład. Okoliczności zdarzenia wciąż nie są jasne.

  Joanna Jędrzejczyk to bez wątpienia nasza duma narodowa. Jest polską zawodniczką boksu, muay thai, kick-boxingu i MMA. Jak Joanna prezentuje się poza ringiem, w swoim bardziej kobiecym wydaniu? Zerknijcie na ostatnie zdjęcie, jakie Jędrzejczyk udostępniła na Instagramie.

  Jaka córka, taka matka. Katarzyna Grochola żadnej pracy się nie boi. Potrafi się posługiwać nie tylko piórem, niestraszne są jej też cięższe roboty fizyczne. Popularna pisarka postanowiła pójść śladami swojej córki Doroty Szelągowskiej, czyli specjalistki od domowych metamorfoz. Bez pomocy ekipy remontowej zabrała się za budowanie podjazdu, co uwieczniła na filmiku, którym pochwaliła się w sieci. Zobacz, jak jej poszło brukowanie.

  30 lat temu odbyła się premiera filmu "Uwierz w ducha" ("Ghost"). O rocznicy przypomniała grająca w nim główną rolę Demi Moore. Aktorka opublikowała na Instagramie fragment kultowej dziś miłosnej opowieści. To jedna z najbardziej wzruszających scen w historii kina. Zobacz, jakie inne filmy o duchach zapadły nam w pamięć.

  Niezapomniany Han Solo, awanturniczy Indiana Jones, uznany przez magazyn "People" za najseksowniejszego żyjącego mężczyznę, a na dodatek zanim zrobił światową karierę pracował jako stolarz. Amerykański aktor Harrison Ford świętuje swoje urodziny. Z tej okazji przypominamy jego najsłynniejsze role.