Nie żyje Włodzimierz Musiał. Aktor znany z "Vabank" miał 92 lata

Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Zmarł znany i ceniony aktor Włodzimierz Musiał, który występował w produkcjach takich jak "Vabank" czy "Kogel Mogel". Informację o jego śmierci przekazał m.in. portal Film Polski. Artysta zmarł 19 listopada w Łodzi, miał 92 lata.

Włodzimierz Musiał nie żyje

W mediach pojawiła się informacja o śmierci cenionego aktora Włodzimierza Musiała. Wiadomość tę przekazał w mediach społecznościowych portal Film Polski. Włodzimierz Musiał był znany z produkcji takich jak: "Kogel Mogel", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Vabank" czy "Magnat".

Artystę pożegnał m.in. aktor Rafał Dajbor. - Staram się unikać pisania pożegnań tych, których nie poznałem osobiście. Jednak w przypadku Włodzimierza Musiała robię wyjątek. Był bowiem jednym z aktorów, których szczerze podziwiałem na ekranie. I niezwykle żałuję, że nigdy go nie poznałem" - napisał.

Legendarny aktor zmarł 19 listopada 2023 roku w Łodzi w wieku 92 lat.

Kim był Włodzimierz Musiał?

Włodzimierz Musiał urodził się w 1931 roku. Debiutował w Teatrze Lalek "Pinokio" w Łodzi, później grał również w wielu innych teatrach w Polsce. Oprócz występów na scenie, aktor ma na swoim koncie wiele cenionych ról w filmach i serialach. Ostatnią z nich zagrał w produkcji, której premiera odbędzie się w tym roku, czyli "Prawdzie" w reżyserii Łukasza Karwowskiego.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Facebook/RMF.fm

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Lighthousebay/Facebook/Tych lat nie odda nikt

podziel się:

Pozostałe wiadomości