Gwiazdy

    22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. W to wyjątkowo rodzinne święto składamy życzenia seniorom i przywołujemy chwile z nimi spędzone. Tego dnia wielu internautów zamieszcza również w mediach społecznościowych archiwalne fotografie swoich bliskich. Które gwiazdy dołączyły do tego grona?

    Paweł Domagała przygotował kolejną muzyczną niespodziankę dla swoich fanów. Jego najnowszy singiel "Milcz" podbija serca słuchaczy. To kolejny numer z trzeciego albumu artysty "Wracaj", wydanego pod koniec minionego roku. Do utworu powstał również teledysk. Tym razem Domagała prezentuje ułamek pełnometrażowej, filmowej opowieści.

    Rafał Maślak i jego żona Kamila od niespełna dwóch lat są rodzicami Maksymiliana. W przeciwieństwie do innych gwiazd nie chronią przesadnie wizerunku synka i chętnie pokazują go w mediach społecznościowych. Małżeństwo opowiedziało nam o pierwszych miesiącach życia swojej pociechy, a mały Maksio wirtualnie złożył życzenia swojemu dziadkowi, Tomaszowi.

    Wiosną na antenę TVN7 powróci "Ślub od pierwszego wejrzenia". Będzie to już piąta edycja popularnego programu. Stacja ogłosiła już nabór do jego szóstej serii. Internauci, widząc zgłoszenie, zasypali więc pytaniami Anitę Szydłowską. Co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na udział? Czy warto się zgłosić? Była uczestniczka przygotowała dla nich kilka wskazówek.