Gwiazdy

  Gwiazdy

  Z powodu pandemii koronawirusa artyści musieli zawiesić swoją działalność związaną między innymi z występami na żywo. Nie jest inaczej w przypadku Ewy Farnej, która obecnie przebywa z rodziną w swoim domu w Czechach. - Jestem trochę smutna, bo cała nasza trasa koncertowa została odwołana - powiedziała. Co zatem robi w czasie przymusowej izolacji?

  Od pewnego czasu możemy zauważyć ogromne zaangażowanie zarówno polskich, jak i światowych gwiazd w walkę z koronawirusem. Piłkarze, aktorzy, piosenkarze - każdy dorzuca od siebie cegiełkę, aby jak najszybciej pozbyć się wirusa i wrócić do codziennego życia. Swoją pomoc zaoferował także aktor Piotr Stramowski oraz najstarszy syn Michaela Jacksona - Prince.

  Daria Widawska i Agnieszka Dygant są najlepszym przykładem na to, że i w show-biznesie istnieje prawdziwa przyjaźń. Aktorki stały się najlepszymi koleżankami od czasu poznania się na planie jednego z polskich seriali. Wspólne poczucie humoru, dystans do siebie i do świata, sprawił, że obie nadają na tych samych falach. Jak radzą sobie w czasach zarazy? O tym opowiedziały podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim.

  Jane Fonda to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka w każdym wieku i w każdym wydaniu prezentuje się absolutnie fantastycznie. Mimo że niedawno skończyła 82 lata jej energia i siła do działania nie przestaje zadziwiać. W programie rozmawialiśmy o życiu tej niekwestionowanej legendy wielkiego ekranu.

  Już w sobotę, 4 kwietnia Player.pl wspólnie z Fundacją TVN „Nie jesteś sam” zorganizuje wyjątkowy charytatywny koncert online na żywo. Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych. W akcji wezmą udział znani artyści i muzycy. My porozmawialiśmy z jednym z nich, Piotrem Sołoduchą, wokalistą zespołu Enej.

  Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany tysięcy osób, także tych, których obecna sytuacja zaskoczyła w czasie pobytu za granicą. Z powodu wprowadzenia obostrzeń wielu naszych rodaków wciąż nie ma możliwości powrotu do kraju. Wśród nich znalazł się wokalista Antek Smykiewicz, który wraz z żoną i przyjaciółmi utknął w Kambodży. W programie opowiedział, jak radzi sobie z dala od domu.