Jak Wersow godzi karierę z macierzyństwem? "Chcę sobie wymyśleć jeszcze coś nowego"

Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz
Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz
Ile zarabiają influencerzy?
Ile zarabiają influencerzy?
Praca polskich influencerów pod lupą
Praca polskich influencerów pod lupą
Prezka z pudełka - psia influencerka szuka domów tymczasowych
Prezka z pudełka - psia influencerka szuka domów tymczasowych
Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow, jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. W czerwcu ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą i, jak sama przyznała, to wydarzenie całkowicie odmieniło jej życie. Narodziny córki były przełomowym momentem, ale mimo to gwiazda Internetu nie rezygnuje z zawodowych obowiązków. Jak udaje jej się to połączyć?

Wersow - rodzina i macierzyństwo

Weronika Sowa szturmem podbiła media społecznościowe. Obecnie jest w czołówce najpopularniejszych influencerów w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją ponad 3,6 mln osób, a jej kanał na YouTubie ma prawie 2,65 mln subskrybentów.

W czerwcu ubiegłego roku Wersow została mamą - na świat przyszła jej córka Maja. Ojcem dziecka jest Karol Wiśniewski "Friz". Jak wyznała w wywiadzie dla serwisu party.pl, zawsze marzyła o tym, żeby założyć rodzinę.

- Jak już stworzyłam tę swoją rodzinę, to już w ogóle czuje się taką nie do opisania więź. Dziecko faktycznie zbliża do siebie. Na pewno zbliżyło mnie i Karola jeszcze bardziej, z czego się bardzo cieszę, bo naprawdę traktuję to tak, że jesteśmy taką rodzinką. Majusia niewątpliwie wypełniła nas miłością i my też nie wyobrażamy sobie teraz życia bez niej. To jest niesamowite, bo wcześniej nie ma tego człowieka, nagle się pojawia i twoje życie zmienia się o 180 stopni. Musisz się do tego nowego życia dostosować. Czy bym coś zmieniła? Nigdy. Jest super - podkreśliła Sowa.

Weronika Sowa - kariera

Weronika niedawno wydała debiutancką płytę. W związku z promocją krążka miała bardzo dużo pracy, ale dzięki wsparciu bliskich i Karola, z którymi dzieliła się obowiązkami, mogła postawić na swój rozwój, jednocześnie nie zaniedbując córki.

- Zawsze powtarzałam, że chciałabym być mamą, która przy tym macierzyństwie może się realizować. Nie mogłabym sobie wymarzyć i lepszego dziecka, i lepszego partnera dla mnie, i tego okresu, w którym jestem teraz. Zawsze, jak się mówi, że jest się już spełnionym, to można stwierdzić, że już się osiadło na laurach. Wręcz przeciwnie. Ja cały czas chcę działać i mogę powiedzieć, że jestem spełniona, ale jeszcze nie do końca czuję, że to jest koniec mojej drogi. Chcę sobie wymyśleć jeszcze coś nowego - zapowiedziała youtuberka w rozmowie z serwisem party.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości