Gwiazdy

  Gwiazdy

  Zajrzeliśmy za kulisy świątecznej sesji dla Apartu. W roli głównej wystąpiła Małgorzata Socha, jej elfimi pomocnikami byli uczestnicy programu „Top model”. Na planie panował iście świąteczny, bajkowy klimat.

  Dziś w polskich kinach premiera filmu „Doktor Sen”, który jest kontynuacją „Lśnienia” – najbardziej przerażającego horroru wszech czasów. W roli głównej wystąpi Ewan McGregor. Sylwetkę aktora w studiu Dzień dobry TVN przybliżyła nam Anna Wendzikowska.

  Bartłomiej Kurowski jest człowiekiem wielu talentów. Bartek to śpiewak operowy i trener personalny w jednym. Co więcej, jest finalistą konkursu na Mistera Polski 2019. Dziennikarz Dzień dobry TVN Piotr Wojtasik odwiedził Bartka na siłowni. W naszym studiu Kurowski zaprezentował trening, który wzmocni nasze mięśnie brzucha.

  Ania Rusowicz wydała czwarty album studyjny, zatytułowany "Przebudzenie". Z tej płyty pochodzi utwór "Świecie stój", który wokalistka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Harry Styles wyrusza w kilkumiesięczną trasę koncertową. Muzyk zagra również w Polsce. Jedyny koncert, podczas wiosennej trasy koncertowej, odbędzie się w Krakowie na Tauron Arenie już 10 maja 2020! Niebawem rusza przedsprzedaż biletów.

  Lena Dunham cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną. Aktorka na swoim instagramowym profilu zdradziła, że zmaga się z zespołem Ehlersa-Danlosa. Jest to choroba przewlekła i wiąże się z wieloma objawami i symptomami o różnym stopniu zaawansowania. Chorzy cierpią na nadmierną elastyczność skóry, wiotkość stawów oraz są narażeni na niewydolność serca i kruchość narządów.

  Co bawi Polaków, co inspiruje artystów kabaretowych i co znajdziemy w ich książce "HRABI Duszkiem tak!"? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys i Tomasz Majer z kabaretu HRABI.