Gwiazdy

  Gwiazdy

  W tym roku Grupa MoCarta miała świętować swoje 25-lecie koncertami w Polsce i zagranicą, jednak koronawirus pokrzyżował te plany. Muzycy postanowili nie marnować czasu i udowadniają, że nawet podczas domowej kwarantanny można ćwiczyć, pracować i uczyć się nowych rzeczy. W programie opowiedzieli o prowadzonym przez siebie internetowym kursie muzycznym, na którym uczą gry na skrzypcach.

  Joanna Kołaczkowska nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Podczas kwietniowego wywiadu dla naszego programu zdradziła Kindze Burzyńskiej, że oprócz aktorstwa, dzielnie dba o swoją figurę. Aktorka ćwiczy z trenerem personalnym i "potrafi wykonać 12 pompek". Jak się okazuje - nie kłamała. W ramach akcji #hotX10Challenge, Joanna wykonała je, aby pomóc w zbiórce dla służby zdrowia.

  Ich utwór „Bring me to life” zna chyba każdy. Zespół Evanescence założony w latach 90. XX w. przez Amy Lee i Bena Moody'ego sprzedał swój debiutancki album w 17 milionach egzemplarzy. Był siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy, a dwukrotnie został nią uhonorowany. Po 17 latach od pierwszego studyjnego albumu i kilkukrotnych zmianach składu zespół w tym roku wydaje piątą płytę. O szczegółach projektu z wokalistką rozmawiała Gabi Drzewiecka.

  Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznała w internecie, że jej rodzina otrzymuje dziesiątki wiadomości z wyzwiskami i pogróżkami od osób, które nie zgadzają się w wypowiedziami jej męża. Z tego powodu postanowiła „założyć kaganiec” aktorowi, by ten nie rozjuszał hejterów.

  Marcin Prokop bardzo rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego. Nie ukazuje także zdjęć rodziny. Tym razem postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Na Instagramie dziennikarza pojawiło się zdjęcie jego żony, Marii. Jak się okazuje, kobieta ma pewną ciekawą pasję.