Gwiazdy

  Gwiazdy

  Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które stało się hitem w Internecie! Na czym polega Bottle Cap Challenge? Kto, oprócz Anny i Roberta Lewandowskich, podjął to wyzwanie? W sobotę w Dzień Dobry TVN kolejną osobą, która zdecydowała się na podjęcie Bottle Cap Challenge, była Karolina Kowalkiewicz - czy jej się to uda? Jak z wyzwaniem poradził sobie Filip Chajzer?

  Każdy z nas oglądał "Króla Lwa"! Dlaczego ta historia jest uniwersalna, dlaczego wszystkich wzrusza bez względu na wiek? Czy nowa wersja "Króla Lwa" ma szansę być lepszą od pierwowzoru z 1994 roku? Emilian Kamiński (podkładał głos w wersji z 1994 roku, jako Pumba), Piotr Polk (w nowej wersji podkłada głos Zazu) oraz Łukasz Muszyński, znawca filmowy, byli gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje i odpowiedzieli na wszystkie te pytania.

  Brian Poniatowski w 2012 roku wygrał siódmą edycję programu „You Can Dance” i wyjechał do jednej z najbardziej prestiżowych tańca na świecie „Broadway Dance Center”. Dziś jest uznanym tancerzem broadwayowskim, tańczy z najlepszymi na świecie! Postanowił wykorzystać szansę, jaką dał mu los. Teraz chce pomóc innym dzieciakom w spełnieniu swojego marzenia. Zaprosił do Polski trzech utytułowanych nauczycieli, którzy przez trzy dni podzielą się wiedzą i doświadczeniem z młodymi.

  Marcin Gortat Camp to coroczne obozy treningowe dla dzieci 9-13 lat organiozwane przez Marcina Gortata w celu rozpropagowania koszykówki w Polsce. Z kamerą Dzień Dobry TVN Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda taki obóz i czego można się na nim nauczyć. W studiu Dzień Dobry TVN, o inicjatywie, planach zawodowych i tajemniczej blondynce, z którą był ostatnio widziany, opowiedział nam Marcin Gortat.

  Projekt Zosi Promińskiej - "Poczekalnia" to połączenie jej dwóch pasji: modelingu i fotografii. W jego ramach Zosia prezentuje nam młode modelki i modeli, w swoich pokojach, ale w strojach od wybitnych projektantów. Nie mogą oni jeszcze zadebiutować na zagranicznych wybiegach i czekają na realizację swoich marzeń.

  Mija 10 rocznica śmierci Michaela Jacksona. Król Popu zmarł w wieku zaledwie 50 lat, lecz jego muzyczny geniusz wciąż inspiruje artystów na całym świecie. Był wyjątkowym wokalistą, muzykiem, tancerzem i nagrał jedne z najlepszych albumów w historii muzyki rozrywkowej.