Gwiazdy

    Julia Kuczyńska niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, że 10 września na świat przyszedł jej pierwszy syn ze związku z Sebastianem Fabijańskim. Fakt narodzin młodym rodzicom udało się ukryć przed światem przez niemal tydzień. Stan błogosławiony Maffashion ukrywała jednak jeszcze dłużej, bo przez wiele miesięcy. Jak jej się to udało? Sekretem są jej ciążowe stylizacje.

    Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży? Jeden z tabloidów ogłosił, że Agnieszka stara się o dziecko. Jaka jest prawda? U samego źródła sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedziała jej Agnieszka Woźniak-Starak?

    "Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia, Filip, z Wami też!" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

    Agnieszka Woźniak-Starak od czasu śmierci męża stroni od mediów i niemal w ogóle nie wypowiada się publicznie. Wczoraj po raz drugi przerwała milczenie i opublikowała oświadczenie na Instagramie, w którym sprostowała medialne doniesienia na temat feralnego dnia, w którym zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak.