Gwiazdy

    Patricia Kazadi to prawdziwa ikona stylu, która często eksperymentuje z ubiorem, makijażem i uczesaniem. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie w pięknym fioletowym garniturze, życząc maturzystom powodzenia podczas egzaminów. Uwagę fanów zwrócił jednak nie tylko outfit celebrytki. Kazadi znów jest blondynką!

    Oliwia Bieniuk, córka aktorki Ani Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku po przegranej walce z rakiem trzustki i Jarosława Bieniuka wcieliła się właśnie w rolę modelki, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu. W komentarzach internauci porównują urodę nastolatki do wyglądu jej mamy. Przybylska do dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek.

    Majka Jeżowska jest autorką największych dziecięcych przebojów wszechczasów. Niedawno piosenkarka świętowała swoje 60. urodziny. Z tej okazji zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojego pięknego mieszkania i opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie, relacje z synem i jak wspomina swój koncert podczas festiwalu Pol'and'Rock 2019.

    Radu Ciorniciuc za film „Acasa, mój dom” otrzymał Złoty Róg, czyli główną nagrodę w konkursie dokumentalnym na jubileuszowym 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie w całości odbyło się w Internecie. Do kogo jeszcze powędrowały statuetki?