Gwiazdy

  Gwiazdy

  Joanna Kulig i jej spektakularna metamorfoza! Zobaczcie jak w ostatnim czasie zmieniła się Joanna Kulig i dlaczego jest o niej tak głośno na całym świecie. Przypomnijmy, że Kulig dostała wczoraj nagrodę Paszport Polityki 2019 za rolę w filmie "Zimna wojna".

  Spotkaliśmy się z Martyną Wojciechowską tuż przed startem kolejnego sezonu „Kobiety na krańcu świata”. Agnieszka Jastrzębska przyjrzała się z bliska, jak wygląda kolegium przedwyjazdowe. Dokąd tym razem wybiera się Martyna? 2018 rok był dla dziennikarki przełomowy. Nie tylko pod względem zawodowym, ale również prywatnym. Sprawdźcie dlaczego.

  Elvis Presley urodził się 8 stycznia 1935 roku w miasteczku Tupelo w amerykańskim stanie Missisipi. Na pamiątkę ten dzień oficjalnie ogłoszono Dniem Elvisa Presleya. Z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN Wojciecha Kaczmarka, aby na naszej scenie wykonał jeden z największych przebojów króla Rock & Rolla - "Can't help falling in love".

  Serial „Brzydula” kilka lat temu bił rekordy oglądalności. Okazuje się, że istnieje szansa na kontynuację serialu. O szczegóły Agnieszka Jastrzębska zapytała Julię Kamińską, odtwórczynię roli głównej.

  Gdyby żył, skończyłby dziś 75 lat. Elvis Aaron Presley - amerykański piosenkarz i aktor, prekursor rock and rolla. Prezydent USA Jimmy Carter, po jego przedwczesnej śmierci, pożegnał go słowami: "Jego muzyka, jego osobowość zmieniły oblicze amerykańskiej kultury...". Dziś w Dzień Dobry TVN polski Elvis Piotr Bugzel przypomniał nam, jak śpiewał król rock and rolla.

  "Zombie" to legendarny przebój zespołu The Cranberries. Jakiś czas temu w sieci pojawił się cover tego hitu, wykonany przez polską grupę Clödie. Nagranie robi furorę i zbiera pozytywne komentarze internautów z całego świata. Do tej pory ma 5,5, miliona odsłon. Dlaczego Clödie wzięło na warsztat akurat ten utwór? Jaką muzykę grupa gra na co dzień?

  O tym, że jedną z pasji Stachurskyego jest muzyka wiedzą chyba wszyscy. Jednak od niedawna piosenkarz oddaje się z upodobaniem także innemu hobby - piłce nożnej. Zaprosiliśmy muzyka do studia "Dzień Dobry TVN" aby porozmawiać o tym sporcie. Okazało się, że jego zdaniem sukces polskiej reprezentacji w meczu z Czechami wynikał z tego, za nasi kadrowicze zakwaterowani zostali w hotelu w kształcie piramidy. Jacek zdradził nam też, że sam planuje wybudować sobie dom - piramidę w górach.

  Złote Globy 2019. Zobacz listę zwycięzców, jakie nagrody zdobyły filmy "Bohemian Rhapsody" i "Green Book"? Poznaj całą listę.

  Byliśmy z kamerą na planie teledysku Igora Herbuta "Miłość jest wszystkim", który jest utworem promującym film o tym samym tytule. Jakie uczucia towarzyszyły Igorowi po obejrzeniu filmu? Czy pisanie do filmu jest innym doświadczeniem niż tworzenie własnych kompozycji?

  18 grudnia 2018 pożegnaliśmy wybitnego reżysera, scenarzystę, polityka i... Ślązaka. Wielu z nas przywołuje wspomnienia związane z Kazimierzem Kutzem, jednak te najpiękniejsze mają jego bliscy. W studiu Dzień Dobry TVN o swoim ojcu i łączącej go z nim relacji opowiadał Tymoteusz Kutz – najmłodszy syn reżysera.

  Paweł Burczyk: "Żeby zdobyć coś, (...) potrzebujemy kogoś obok". W studiu Dzień Dobry TVN o wspólnym życiu, realizowanych razem projektach zawodowych oraz o tym jak być "Twardym, hardym, najlepszym i wygrać życie", opowiedzieli nam Paweł Burczyk i Olimpia Poniźnik–Burczyk.

  11 grudnia 2018 roku minęła setna rocznica urodzin Zygmunta Kałużyńskiego. W Dzień Dobry TVN o wybitnym krytyku filmowym opowiedział nam jego przyjaciel, z którym Zygmuntowi "dobrze się gadało" - Tomasz Raczek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Ralph Kaminski z utworem "Zawsze", który pochodzi z jego debiutanckiej płyty "Morze”.

  Niedawno dowiedzieliśmy się, że Piotr Kraśko mógł zostać gwiazdą sceny muzycznej! Dlatego też postanowiliśmy porozmawiać o miłości do muzyki i realizowaniu swoich pasji. W studiu Dzień Dobry TVN: aktor, lekarz i kierownik produkcji czyli - Mateusz Banasiuk, Wojciech Jagielski i Paweł Stasiak opowiedzieli nam o roli jaką muzyka odgrywa w ich życiu.

  Mama odwodziła ją od tej decyzji, ale Zuzanna Bernat - córka Beaty Kawki, była tak zdecydowana, że dostała się do szkoły aktorskiej w Madrycie, mimo iż nie znała hiszpańskiego! O tym, czy córka znanej matki, która idzie tą samą drogą zawodową, ma łatwiej, czy trudniej niż rówieśnicy, dlaczego Zuzanna ostatecznie postanowiła wrócić do kraju i tutaj uczyć się aktorstwa oraz jak wyglądają ich wzajemne relacje opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN Zuzanna Bernat i Beata Kawka.

  Basia Pasek odwiedziła z kamerą Dzień Dobry TVN plan nowego teledysku Natalii Kukulskiej – „Rekonstrukcja”. Wokalistka dzięki futurystycznej scenografii przenosi nas do przyszłości. O czym opowiada piosenka?

  Jason Momoa to amerykański aktor, który z pewnością znany jest wielbicielom serialu "Gra o tron". Od niedawna możemy go zobaczyć w roli Aquamana, który jest w połowie ziemianinem, a w połowie królem Atlantydy. Czy Jason rozumie dwoistość natury granego przez siebie bohatera? Czy sam doświadczył czegoś podobnego? Jak ważne są kobiety w życiu Jasona? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dominik Sadoch - 20-letni polski model - pracuje dla najbardziej znanych na całym świecie domów mody: Gucci, Valentino, Prada. To najbardziej znany i ceniony na świecie polski model. Jak wygląda jego praca od kulis? Zobaczcie!

  Za nami największa impreza sylwestrowa w Polsce! Zabawa sylwestrowa z TVN-em zgromadziła miliony Polaków przed telewizorami. Zobaczcie, które gwiazdy pojawiły się na sylwestrowej scenie TVN-u oraz co działo się za kulisami. Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z gwiazdami o ich sylwestrowym nastroju oraz o tym co działo się za kulisami!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły Zouzy w piosence "Skrzydła". . Inspiracją dla dziewczyn są lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które Zouzy miksują z popowym brzmieniem. Już dziś wieczorem dziewczyny wystąpią na Placu Bankowym w Warszawie podczas Sylwestra TVN. Startujemy punktualnie 19.30. Razem z Anią i Marcinem życzmy Wam szampańskiej zabawy i wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Lady Pank, który w 2018 roku świętował swoje 35-lecie. Zespół wystąpi również podczas dzisiejszego Sylwestra TVN. Zapraszamy na Plac Bankowy w Warszawie i przed telewizory.