Martyna Kaczmarek ma męża, ale... "Otwarcie rozmawiamy o tym, czy jesteśmy monogamiczni"

Reporter:
Oskar Netkowski
Martyna Kaczmarek zdradza kulisy związku. #BezCukru Extra
Martyna Kaczmarek zdradza kulisy związku. #BezCukru Extra
wideo 2/23

Martyna Kaczmarek dziś jest szczęśliwą mężatką, ale zanim spotkała swojego życiowego partnera, była odrzucana ze względu na wygląd. Z ukochanym mężem Mateuszem dają sobie przestrzeń na otwarte rozmowy, także o tym, czy faktycznie jako gatunek jesteśmy monogamiczni. - Zaraz powiedzą, że Kaczmarek się rozwodzi - stwierdziła modelka w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Martyna Kaczmarek o mężu

Martyna Kaczmarek dała poznać się widzom w 11. edycji programu "Top Model". Prawdziwe kulisy swojego życia ujawniła jednak w cyklu #BezCukru z Oskarem Netkowskim. W kolejnej części rozmowy influencerka zdradza, jak wyglądało jej życie miłosne.

- Miałam crusha w liceum, to był mój przyjaciel, w którym się zauroczyłam. Ważyłam więcej od niego, więc zaczęłam się dla niego odchudzać. Schudłam 8 kilogramów w miesiąc. Oczywiście później przybrałam tyle samo. Miałam długo kompleks tego, że gdybym była szczupłą laską, to by mnie chciał - wspominała Martyna Kaczmarek.

- Mój mąż kocha mnie za to, jaką jestem osobą. Jak się poznaliśmy, miałam już jakieś osiągnięcia. To zrobiło na nim duże wrażenie. Dla niektórych facetów to był problem, że ja jestem taka do przodu - przyznała modelka.

Martyna Kaczmarek o monogamii

Martyna Kaczmarek kilka lat temu poślubiła swojego ukochanego Mateusza. Para tworzy zgrany partnerski związek, a w rozmowach nie zamyka się na żaden z tematów. Nawet na takie, które podważają monogamię.

- Interesuje mnie temat tego, jak żyliśmy w relacjach. Czytam o tym, czy z natury jako gatunek jesteśmy monogamiczni. Jako córka rodziców, którzy się rozwiedli, zastanawiam się, czy jeśli 35 proc. małżeństw w Polsce, a 50 proc. w USA kończy się rozwodem, to czy coś jest nie tak z nami, czy z ramą, w którą się wsadziliśmy - powiedziała uczestniczka "Top Model".

- Rozmawiam o tym otwarcie z mężem. Otwarcie rozmawiamy o tym, czy jako gatunek jesteśmy monogamiczni. Nie chcemy ukrywać swoich emocji, ale dawać sobie na nie przestrzeń. (...) Zaraz powiedzą, że Kaczmarek się rozwodzi- podsumowała rozmówczyni dziendobry.tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości