Strój kąpielowy Julii Wieniawy podbija sieć. Gdzie go kupiła?

Autor:
Oskar
Netkowski
Julia Wieniawa o swoim występie na Fryderykach
Julia Wieniawa o swoim występie na FryderykachDzień Dobry TVN
wideo 2/23

Julia Wieniawa wie, jak podsycić zainteresowanie fanów w mediach społecznościowych. Celebrytka opublikowała zdjęcie z rajskich wakacji, które sprowokowało lawinę komentarzy. Szczególną uwagę internautów przykuł strój kąpielowy gwiazdy. Gdzie go kupiła?

Julia Wieniawa i jej obecność w mediach

Julia Wieniawa od dziecka pracuje jako aktorka. Kilka lat temu została także piosenkarką. W 2015 roku premierę miał jej debiutancki singiel zatytułowany "Co mi jest". W 2022 roku na rynku ukazał się pierwszy album wokalistki pt. "Omamy" - elektroniczny, eklektyczny, przeplatający taneczne i liryczne nuty.

Fani śledzą jednak nie tylko zawodowe, ale i prywatne poczynania gwiazdy. Ostatnio Julia podzieliła się z nimi relacją z wakacji. Jej obserwujących szczególnie zainteresował strój, który na sobie miała.

Julia Wieniawa w bikini

Aktorka poleciała na urlop do Rio de Janeiro. Pocztówka z malowniczej Brazylii rozgrzała Internet do czerwoności. Zdjęcie zebrało łącznie niemalże 100 tys. polubień. Szczególną uwagę fanów przykuł strój kąpielowy gwiazdy.

- Kupiłam od ziomeczka na plaży. Tu ciągle ktoś chodzi i coś sprzedaje. Istne targowisko tu jest. Spokojnie nie poleżysz - odpisała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości