Dorota Wellman i Marcin Prokop odtworzyli kultową scenę. "Jesteście wspaniali"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Scena z filmu "Titanic", której główni bohaterowie stoją na dziobie statku, przeszła do historii kina. I jak to często bywa z kultowymi kadrami, doczekała się przeróbek, a także stała się obiektem żartów. Swoją wariację na jej temat stworzyli również prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop. Jak wypadli?

Dorota Wellman i Marcin Prokop odtwarzają scenę z "Titanica"

Scenę z filmu "Titanic" w reżyserii Jamesa Camerona, w której Jack (Leonardo DiCaprio) i Rose (Kate Winslet) stali z rozłożonymi ramionami na dziobie statku, doskonale znają wszyscy kinomani. Ten kultowy kadr doczekał się wielu przeróbek oraz parodii.

Tym razem na "warsztat" wzięli go nasi prowadzący - Dorota Wellman i Marcin Prokop. Musimy przyznać, że "Polski Leonardo DiCaprio i Kate Winslet" robią piorunujące wrażenie.

Dorota Wellman i Marcin Prokop jako bohaterowie "Titanica". Jak wypadli?

Zdjęcie zamieszczone na naszym Instagramie, na którym prowadzący Dzień Dobry TVN "odtwarzają" kultową scenę, bardzo spodobało się internautom. Wielu komentujących doceniło talent aktorski Doroty Wellman i Marcina Prokopa. "Brawo", "Cudowni", "Jesteście wspaniali" - czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło też głosów, że widok naszej pary prowadzących bardzo poprawia wam humor. "Nie można się z wami nudzić", "Od razu lepszy dzień jak Ich widzę" - napisano pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości