Nieprzyzwoite uwagi pod adresem Klaudii El Dursi. "Słyszałam, że puszczam się po kątach"

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Żurnalista
Klaudia el Dursi nareszcie w wymarzonym domu
Klaudia el Dursi nareszcie w wymarzonym domuDzień Dobry TVN
wideo 2/23

Klaudia El Dursi kilka lat temu rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem. Choć w mediach była znana jeszcze przed "Top Model", program zdecydowanie pomógł wywindować jej karierę. W najnowszym wywiadzie powiedziała o przykrych rzeczach, jakie zdarzało się jej słyszeć pod własnym adresem.

Klaudia El Dursi - historia sukcesu

Klaudia El Dursi zrobiła jedną z największych karier po "Top Model". Początkowo w programie przedstawiła się jako krawcowa i mama dwójki dzieci. Chwilę później okazało się, że uczestniczka ma już na swoim koncie sesję do Playboya oraz współpracę z Kubą Wojewódzkim. Marcin Tyszka stanął w obronie modelki po kontrowersjach związanych z jej działalnością i wytłumaczył wówczas, że trudno, aby 30-letnia kobieta o takiej urodzie nie próbowała wcześniej swoich sił w modelingu.

Klaudia El Dursi wychowywała się w Bydgoszczy. Oryginalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Mama prowadzącej "Hotel Paradise" jest Polką. Gwiazda ma dwóch synów, Dawida (14 lat) i Jana (9 lat).

Klaudia El Dursi o hejcie

Klaudia El Dursi nie miała łatwego startu w show-biznesie. Mimo iż nie wygrała "Top Model", zajmując ostatecznie piąte miejsce w ósmej edycji, zrobiła ponadprzeciętną karierę. Nie każdy wierzył jednak, że to charyzma i uroda otworzyły jej drzwi do wielkiego świata.

- Dużo osób chciało mi udowodnić, że to co osiągnęłam na tamte czasy, np. kampanie okularów, gdzie w każdej witrynie, każdego optyka były moje plakaty i zdjęcia, że zrobiłam to przez łóżko - mówiła u Żurnalisty.

- Jak chodziłam do klubu wieczorem, słyszałam, że puszczam się tam po kątach. Jak kobieta jest ładna, to nie znaczy, że musi być głupia i się nie szanować. Całe życia z tym walczyłam i to uformowało, że może trochę w siebie nie wierzyłam - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Żurnalista

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości