Bruce Willis spędza czas z rodziną. Gdzie zabrała go żona?

Autor:
Anna
Gondecka
Źródło:
tvn24.pl
Bruce Willis w Polsce
Bruce Willis w PolsceDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/13

Bruce Willis cierpi na demencję. Jednak mimo to, stara się czerpać z życia całymi garściami. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z jego rodzinnego pobytu w Disneylandzie.

Bruce Willis w Disneylandzie

Żona Bruce’a Willisa – Emma Heming Willis udostępniła wzruszający filmik z rodzinnego pobytu w Disneylandzie. Wideo przedstawia uśmiechniętego aktora, który ze swoją córką Mabel zjeżdża na kolejce górskiej, osłaniając ją przed pryskającą wodą. Inspiracją do stworzenia atrakcji była bajka "Księżniczka i żaba".

Obecnie park przechodzi reorganizację, w związku z czym część atrakcji została zamknięta. Jak jednak zapowiedziała Heming-Willis, gdy tylko zostaną one otwarte, jej rodzina "wróci tam po więcej śmiechów i zabawy". - Dziękuje za wszystkie wspomnienia - napisała Emma.

Reakcja fanów była niezwykle poruszająca.

- Jak dobrze widzieć, jak twoja słodka rodzina cieszy się razem, szczególnie Bruce! Jestem jego wielkim fanem i uśmiechnąłem się, gdy zobaczyłem go szczęśliwego! Życzę wam więcej szczęścia razem przez długi czas. – brzmiał jeden z komentarzy

Wśród wzruszeń i zachwytów, w komentarzach znalazły się także słowa wsparcia i pochwały dla żony Bruce’a .- Dobra robota, pani Willis, kontroluje pani demencję Bruce'a - napisano.

Bruce Willis – choroba

Na początku 2022 roku rodzina Bruce’a Willisa poinformowała o pogarszającym się stanie zdrowia – afazji, która z czasem przekształciła się w otępienie czołowo – skroniowe. Charakteryzuje się trudnościami w zapamiętywaniu, pisaniu, czytaniu, czy nawet mówieniu.

Aktor znany z takich produkcji jak: "Pulp Fiction", "Szósty zmysł", "Osaczony’" przez pogłębiającą się chorobę musiał zakończyć karierę filmową.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Anna Gondecka

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: WireImage/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości