Taylor Swift zaliczyła wpadkę na scenie. "Czy jest szansa, że nikt z was tego nie widział?"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Podczas koncertu Taylor Swift w Chicago doszło do niecodziennej sytuacji. Wokalistka wstrzymała występ, ponieważ poczuła, że coś utknęło jej w gardle. Co się stało? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział reporter Mateusz Hładki.

Taylor Swift wstrzymała koncert

Taylor Swift jest w trakcie trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, która potrwa aż do 9 sierpnia. Koncerty gwiazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko, co dzieje się podczas jej występów, jest szeroko komentowane w mediach na całym świecie.

Tak też było i tym razem, podczas koncertu w Chicago. Wokalistce przydarzyła się dość niecodzienna sytuacja. Gdy Taylor wykonywała jeden z utworów, nagle poczuła, że coś utknęło jej w gardle. Całe szczęście już po chwili piosenkarka odzyskała panowanie nad sobą i wyjaśniła, co się stało.

Taylor Swift połknęła robaka

Jak wyjaśnił reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, Taylor Swift połknęła na scenie robaka. Całą sytuację uwieczniono na nagraniu, które szybko stało się hitem sieci. - Połknęłam robaka, przepraszam. Jest w porządku, [...] ale to głupie. O Boże, czy jest szansa, że nikt z was tego nie widział? - zażartowała gwiazda, po czym kontynuowała występ.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Natasha Moustache/TAS23 / Contributor

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości