scena

  scena

  Duet Martin Lange debiutuje, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę. "Kameleon" to czwarty singiel zespołu, który  zapowiada ich debiutancki album, który ukaże się w 2022 r.

  Janek Szynal to młody artysta, który szerszemu gronu odbiorców dał się poznać dwa lata temu w programie "Mam Talent". Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaprezentował premierowy singiel "Chemiczna noc". Jak wam się podoba?

  Wakacyjne poluzowanie obostrzeń dało muzykom szansę powrotu na sceny. Szczęśliwi, znów ruszyli w trasy koncertowe, by spotkać się z fanami i zagrać dla nich ulubione kawałki. W Koszalinie kultowymi przebojami słuchaczy zabawiała Izabela Trojanowska. Niestety podczas występu doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

  Gdy tylko otworzyły się restauracyjne ogródki, media społecznościowe zaroiły się od zdjęć paragonów, na których widnieją wygórowane ceny w nadmorskich smażalniach. Jeden z internautów był przerażony, gdy zobaczył, że za porcję ryby zapłacił 61 złotych, a to dopiero początek rachunku. Skąd takie ceny? Czy wszędzie jest tak drogo?

  "Kocham śpiewać. Muzyka cały czas mnie napędza. To trochę tak, jak biegacz - trzeba trenować". O życiu prywatnym i planach zawodowych, o nowej płycie i o tym jak zaczęła się jego kariera muzyczna Matt Dusk opowiedział Marcinowi i Dorocie. Czy wokalista interesuje się również heavy metalem i dlaczego uwielbia śpiewać w duetach? Zobaczcie.

  Novika powraca! Już w styczniu 2019 r. ukaże się jej nowy album "Bez cukru", a już dziś, na scenie Dzień Dobry TVN, zapowiadający tę płytę singiel - "Unsafe"!