scena

    scena

    W ostatnim tygodniu kwietnia br. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się uroczysta premiera "Draculi". Widowisko z choreografią Krzysztofa Pastora przyciągnęło do stolicy wielu miłośników baletu, w tym także specjalnego gościa zza oceanu, który wylicytował zaproszenia na spektakl podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tomasz Wietecha miał szansę zajrzeć za teatralne kulisy w towarzystwie reportera Bartka Jędrzejaka.

    Daria Zawiałow to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Droga na szczyt była długa i kręta, ale potrzebna. Dziś artystka wydaje autorskie płyty, a bilety na jej koncerty rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jak potoczyła się jej kariera?

    Kaśka Sochacka to artystka, która swoją muzyką porusza serca wielu słuchaczy. Szczere, prawdziwe i emocjonalne piosenki o miłości wzruszają i przyprawiają o dreszcze. Choć na swoje pięć minut musiała trochę poczekać, było warto. Dziś artystka gra wiele koncertów, a jej twórczość wyróżniona została przez członków Akademii Fonograficznej.

    Kasia Golomska i Kamil Durski dali się poznać słuchaczom za sprawą duetu Lilly Hates Roses. Alternatywny zespół muzyczny wykonujący indie-pop powstał w 2012 roku. Po przerwie muzycy wrócili ze świeżą energią i w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem brzmienia ATLVNTY to połączenie alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Integralną część zespołu stanowią także teksty, które są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Tu nie ma tematów tabu. Ich najnowszy kawałek spodobał się widzom DDTVN. Co sądzisz?