scena

  W poniedziałek 19 września w Teatrze Polskim odbędzie się niezwykły koncert "Piazzolla. Show Me Your Tango". Na scenie zobaczymy m.in. Izabelę Kopeć w towarzystwie Okriestry Aukso i kwintetu klasycznego. Czego możemy się spodziewać? Małą próbkę wokalistka zaprezentowała na naszej scenie. 

  O czym opowiada utwór "The Fall"?

  Wokalista opowiedział nam o swoich marzeniach i planach.

  Klaudia Magica zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN singiel "Radio", który zwiastuje jej najnowszy album. Letnie brzmienia z pewnością umilą słuchaczom końcówkę wakacji. O czym jest utwór?

  Największe gwiazdy polskiej muzyki i komedii na scenie Opery Leśnej. Już 16 sierpnia rusza Top of the Top Sopot Festival 2022. Cztery dni wyjątkowych wydarzeń i świetnych koncertów, a do tego konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. Kto otrzyma jedną z najbardziej prestiżowych nagród? Tę decyzję podejmują widzowie, jednak trzeba przyznać, że szanse są naprawę wyrównane. O swoich występach opowiedzieli nam Ania Karwan, Michał Szpak oraz Marcin Makowiec i Michał Lange z duetu Martin Lange.

  Pojawiły się poważne oskarżenia skierowane wobec artystki.

  Wiktor 17 sierpnia wystąpi w Operze Leśnej podczas festiwalu Top of the Top, gdzie powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  Na naszej scenie wystąpił Oskar Cyms, utalentowany wokalista, który powoli wyrasta na gwiazdę światowego formatu. Choć ma zaledwie 21 lat już podbił rynek muzyczny. Po nagraniu utworu "My girl" znalazł się na czołowych miejscach na listach przebojów w Polsce, ale też na świecie.

  Ma zaledwie 20 lat, ogromny talent i temperament, którego mogą pozazdrościć jej rówieśniczki. Karin Ann szturmem zwojowała sceny nie tylko polskie, ale także i zagraniczne. Jej twórczością zainteresował się New York Times, a Jack Saunders z BBC nazwał ją prawdziwą gwiazdą rocka. Ona jednak skupia się na tym, co najważniejsze, czyli muzyce i nieśmiało zdradza: "myślę, że nadchodzi czas nowych inspiracji".

  Jak podoba wam się nowa wersja światowego przeboju?

  Grzegorz Hyży stęskniony za sceną i fanami jeszcze przed wakacjami powraca z nowym materiałem. Na naszym dachu artysta wykonał premierowy singiel "Kochanie to ja!" oraz opowiedział, co działo się, gdy go nie było i jakie plany ma na nadchodzące miesiące.

  Julia Wieniawa to artystka wszechstronna. Choć wiele osób spekulowało na temat jej kariery muzycznej, gwiazda na tegorocznym Orange Warsaw Festival udowodniła, że ciężką pracą i wytrwałością można osiągnąć wszystko. Pod sceną zgromadziły się tłumy, publika szalała i na pamięć śpiewała ulubione utwory, a Julia zrobiła show, jakiego mogą pozazdrościć jej koleżanki z branży. W końcu jak twierdzi: "Sky is the limit".

  Makijaż sceniczny już dawno przestał być domeną aktorów, tancerzy i prezenterów telewizyjnych.

  Marka Kościkiewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. Muzyk w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji artysta wydał nową wersję kultowego utworu "Statki na niebie". Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał piosenkę, a także zdradził, jakie ma plany na przyszłość.

  Talent wokalny można odkryć na każdym etapie życia. Okazuje się, że nawet kilkuletnie dzieci z powodzeniem odnajdują się w roli artystów scenicznych.

  Reggaeside to zespół, który swoją twórczością rozweseli nawet największego ponuraka. Na naszej scenie artyści wykonali energiczny utwór "Czekolada i cynamon". Jak wam się podoba?

  Niemieccy muzycy przyjechali do Polski, by wykonać swój hit w studiu Dzień Dobry TVN.

  W ostatnim tygodniu kwietnia br. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się uroczysta premiera "Draculi". Widowisko z choreografią Krzysztofa Pastora przyciągnęło do stolicy wielu miłośników baletu, w tym także specjalnego gościa zza oceanu, który wylicytował zaproszenia na spektakl podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tomasz Wietecha miał szansę zajrzeć za teatralne kulisy w towarzystwie reportera Bartka Jędrzejaka.

  Alicja Szemplińska wraca w nowej odsłonie. Tuż po 20. urodzinach artystka opublikowała nowy singiel "IDK". W cyklu "Off the record" opowiedziała nieco więcej o nadchodzącym materiale, o stylu, w jakim zamierza tworzyć, a także o kobiecości i akceptacji.

  Nowy utwór zespołu - "O Tobie myślę w zimną noc" - jest reakcją na trwającą wojnę. Zobacz, jak zabrzmiał na scenie Dzień Dobry TVN.

  Utworem "Take me out" kilkanaście lat temu pobili serca milionów fanów na całym świecie i szturmem zdobyli lity przebojów. Pochodzący z Glasgow zespół Franz Ferdinand właśnie wydał album z największymi hitami.

  "Rozmawiam z księżycem, zdarza mi się lunatykować i do niego śpiewać".

  Daria Zawiałow to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Droga na szczyt była długa i kręta, ale potrzebna. Dziś artystka wydaje autorskie płyty, a bilety na jej koncerty rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Jak potoczyła się jej kariera?

  Kaśka Sochacka to artystka, która swoją muzyką porusza serca wielu słuchaczy. Szczere, prawdziwe i emocjonalne piosenki o miłości wzruszają i przyprawiają o dreszcze. Choć na swoje pięć minut musiała trochę poczekać, było warto. Dziś artystka gra wiele koncertów, a jej twórczość wyróżniona została przez członków Akademii Fonograficznej.

  W teledysku do jej najnowszego singla wystąpił znany z "Top Model" Michał Gała.

  Z okazji wydania studyjnego albumu "Moja ciemność" artysta zaśpiewała na naszej scenie, a także opowiedziała o pracy nad krążkiem.

  Czekacie na więcej?

  Utwór "Last Resort" zespołu Papa Roach zna prawdopodobnie każdy słuchacz ciężkiego brzmienia. W Polsce za dwa dni ukaże się jedenasty studyjny album tej amerykańskiej grupy. Z tej okazji Gabi Drzewiecka postanowiła porozmawiać z wokalistą Jacoby Shaddixem.

  Jakie plany ma wokalistka?

  Patrycja Markowska to rockandrollowa dusza, która nie kłania się trendom. Niedawno artystka wraz z Dawidem Karpiukiem pracowała nad teledyskiem do nowej piosenki. To, jak im poszło, sprawdziła Sandra Hajduk-Popińska.