Księżniczka Eugenia urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Emocje po koronacji Karola III i Camilli
Emocje po koronacji Karola III i CamilliDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Księżniczka Eugenia powitała na świecie drugie dziecko. Radosną wieść przekazała za pośrednictwem Instagrama. Pod postem posypało się wiele ciepłych słów i gratulacji. "Wspaniale" - czytamy w komentarzach. Jakie imię otrzymał maluch?

Księżniczka Eugenia urodziła

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank doczekali się drugiego dziecka.

Jack i ja chcieliśmy podzielić się wiadomością, że 30 maja 2023 roku urodził się nasz synek, Ernest George Ronnie Brooksbank, który ważył 8,49 i 7,1 funta

Jak dodała, imiona malucha "pochodzą od jego praprapradziadka George'a, jego dziadka George'a i dziadka Ronalda".

Księżniczka Eugenia pokazała syna

Opisowi towarzyszą dwa urocze kadry. Na pierwszym widzimy śpiącego noworodka, a na drugim rodzeństwo. - Augie już uwielbia być starszym bratem - przyznała księżniczka Eugenia.

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów. "Co za wspaniały chłopak!", "Wspaniale! Gratuluję!", "Ogromne gratulacje dla Was obojga! Twoja babcia i dziadek patrzą na ciebie z góry z wielką miłością!", "Wysyłam tyle miłości i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć was wszystkich wkrótce" - czytamy w komentarzach.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Młodsza córka księcia Andrzeja i księżnej Yorku Sarah Ferguson w 2018 roku wyszła za Jacka Brooksbanka. Trzy lata później para powitała na świecie pierwszego syna, któremu nadali imię August Philip Hawke. Natomiast w styczniu br. ogłosiła, że spodziewają się kolejnego potomka.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy się podzielić, że tego lata do naszej rodziny dołączy nowy członek - napisała wówczas księżniczka Eugenia.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Samir Hussein/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości