Gwiazdy

Księżniczka Eugenia publikuje odważne zdjęcie: "Bądźmy dumni z naszych blizn!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
księżniczka Eugenia

Plecy z widocznymi śladami po operacji pokazała księżniczka Eugenia. Wnuczka królowej Elżbiety podzieliła się tym zdjęciem na Instagramie. W ten sposób uczciła Międzynarodowy Dzień Świadomości Skoliozy.

Księżniczka Eugenia pokazała bliznę

Księżniczka Eugenia opublikowała zdjęcie swoich pleców ze śladami po operacji. Wzdłuż kręgosłupa biegnie długa i wyraźna blizna. To ślad po operacji skoliozy, którą jako dziecko przeszła wnuczka królowej Elżbiety. W ten sposób chciała uczcić Międzynarodowy Dzień Świadomości Skoliozy.

Chciałam tylko podzielić się swoją blizną i zachęcić każdego, kto przeszedł przez coś podobnego, aby podzielił się swoją ze mną. Bądźmy dumni z naszych blizn!

- napisała członkini królewskiego rodu na swoim instagramowym koncie, które ma ponad milion obserwatorów. Eugenia zapowiedziała jednocześnie, że opublikuje kilka zdjęć osób, które oznaczą jej profil.

Post księżniczki wywołał prawdziwe poruszenie jej obserwatorów. Opublikowane zdjęcie spotkało się z licznymi przychylnymi komentarzami. Wiele osób gratulowało Eugenii odwagi.

Wszystkie blizny czynią nas silniejszymi❤️

Jesteś zwycięzcą!

Jak wspaniale jest mieć kogoś takiego jak ty, kto dzieli się swoim doświadczeniem ze skoliozą. Zawsze jest siła, kiedy się wie, że nie jesteś sam

Miałem operację skoliozy prawie jedenaście lat temu. Jestem dumny z mojej blizny, która opowiada historię

Powinnaś być dumna z tego, przez co przeszłaś! Blizna wygląda pięknie

- czytamy pod zdjęciem.

Księżniczka Eugenia promuje świadomość o skoliozie

Księżniczka Eugenia to wnuczka brytyjskiej królowej Elżbiety II. Jest córką księcia Andrzeja i jego byłej żony Sary.

Od lat aktywnie działa na rzecz tematu skoliozy. Została m.in. patronką Królewskiego Narodowego Szpitala Ortopedycznego, w którym miała operację.

W 2018 wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka. W czasie ślubu także nie ukrywała blizny po zabiegu, wręcz przeciwnie. Miała na sobie suknię, która eksponowała plecy, a także zrezygnowała z welonu. Zobacz, jak pięknie prezentowała się jako panna młoda:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Natalia miała 80-stopniową skoliozę. Przeszła nowatorski zabieg. Zaraz po nim jej kręgosłup był prosty

Wady postawy u dzieci – jak ich uniknąć?

Nowa metoda leczenia skoliozy

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości