Gwiazdy

Poruszenie na brytyjskim dworze królewskim. Mąż księżniczki Eugenii przyłapany na jachcie z kobietami

Gwiazdy

Aktualizacja:
Press Association/ x-news

Zaledwie kilka miesięcy temu księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II, podzieliła się ze światem szczęśliwą nowiną o narodzinach syna. Ojciec dziecka, Jack Brooksbank, dotychczas uważany za wiernego i statecznego mężczyznę, zaskoczył miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej kontrowersyjnym zachowaniem. Podczas podróży służbowej do Włoch został przyłapany na jachcie z trzema kobietami. Wywołało to niemałe poruszenie w londyńskich mediach, jak również na królewskim dworze.

Pierwszy syn księżniczki Yorku Eugenii i jej męża przyszedł na świat 9 lutego 2021 roku. Wnuczka królowej Elżbiety II podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych, wywołując zachwyt poddanych. Chłopiec jest dziewiątym prawnukiem królowej Elżbiety II i księcia Filipa, nie będzie jednak nosić tytułu Jego Królewskiej Wysokości. Choć jego matka jest księżniczką, ojciec nie posiada tytułu. Mimo to rodzice byli dotąd uważani za dobrze dobraną i szczęśliwą parę.

Księżniczka Eugenia i jej mąż, Jack Brooksbank

Mąż księżniczki Yorku wywodzi się z brytyjskiej rodziny baronetów Brooksbank. Para wzięła ślub w 2018 roku, 3 lata później doczekała się pierwszego potomka, Augusta.

Ceremonia zaślubin księżniczki Eugenii i jej wybranka zwróciła uwagę całego świata i bez wątpienia zapadła w pamięć miłośnikom brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżniczka wybrała na tę okazję wyjątkową kreację, odsłaniającą charakterystyczną bliznę na jej plecach. W dzieciństwie Eugenia zmagała się z bocznym skrzywieniem kręgosłupa, a leczenie przypadłości pozostawiło po sobie ślad. Wycięta suknia ślubna była symbolem podziękowania dla lekarzy, którzy otoczyli ją opieką w tym trudnym czasie.

Jack Brooksbank to zamożny i szanowany mężczyzna, jednak nie posiada tytułu, który w przyszłości pozwoliłby jego synowi zostać monarchą. Mogłoby to ulec zmianie, gdyby królowa Elżbieta II zdecydowała się nadać mężowi księżniczki Eugenii tytuł hrabiowski.

Mąż księżniczki Eugenii przyłapany na jachcie z trzema kobietami

Uważany dotąd za oddanego męża i wzorowego ojca Jack Brooksbank, został sfotografowany na jachcie w okolicy śródziemnomorskiej wyspy Capri, gdzie spędzał czas w towarzystwie modelek. Mężczyzna sprawiał wrażenie, jakby doskonale się bawił, choć oficjalnie wybrał się w podróż służbową, zostawiając w domu młodą żonę i pięciomiesięcznego syna. Towarzystwo otaczających go piękności w skąpych kostiumach kąpielowych wywołało skandal, którym żyje obecnie niemal cała Wielka Brytania. Informacja o niestosownym zachowaniu męża księżniczki błyskawicznie obiegła cały świat. Na zdjęciach wyraźnie widać, że Jack Brooksbank doskonale się bawi.

Zobacz wideo: Najpiękniejsze momenty ze ślubu księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości