wpadka

  wpadka

  Czesław Mozil gościł na kanale na YouTube u Tomasza Sekielskiego. W szczerej rozmowie muzyk opowiedział m.in. o swoim życiu, dojrzewaniu, hazardzie i polityce. Na koniec zaliczył jednak niefortunną wpadkę stwierdzając, że Andrzej Wajda obchodził ostatnio 95. urodziny. Muzyk szybko uświadomił sobie, co właśnie powiedział, a Tomasz Sekielski nie krył zaskoczenia.

  Nieprzewidziane sytuacje podczas wycieczek z dziećmi to norma. Niedawno Joanna Krupa podzieliła się z fanami prawdziwym obliczem macierzyństwa. Modelka pokazała w mediach społecznościowych efekt długiej podróży samolotem z małą Ashą. "Oficjalnie mogę zostać dodana do listy mam przybywających na miejsce z plamami z cieknącej pieluchy na ubraniach"- napisała Joanna.

  Jaką wpadkę na randce zaliczyli: Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Elżbieta Romanowska i Rafał Cieszyński. Zobaczcie, co zdradzili dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Pisarz, językoznawca i człowiek wielu talentów. Gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry Wakacje był Michał Rusinek, autor książki "Pypcie na języku", znany z tropienia różnych lapsusów. Dorota i Marcin trochę się obawiali tej rozmowy... Czy przyłapał ich na jakiś językowych wpadkach? :-) Jaki jest jego stosunek do anglicyzmów przenikających do języka polskiego?

  Kobiety ubrane na biało i mężczyźni zdejmujący marynarki - to dopiero początek długiej listy gaf, które możemy popełnić będąc gościem weselnym. Czego zdecydowanie nie robić, a co jest dozwolone? A co z parą weselną? Co im nie wypada? Czy sugerowanie gościom, co powinni przynieść zamiast kwiatów, jest w dobrym smaku? A co z dziećmi? O ślubnych komplikacjach w Dzień Dobry TVN mówiły konsultantka ślubna Katarzyna Gajek oraz dr Irena Kamińska-Radomska - ekspertka z programu "Projekt Lady".

  Każdemu przytrafia się zapomnieć tekstu, który ma zaraz wygłosić lub wyśpiewać. Co robi w takich sytuacjach wokalista zespołu Video Wojciech Łuszczykiewicz, któremu - jak sam się przyznaje - często zdarzają się takie wpadki na scenie? Natomiast socjolog Tomasz Sobierajski radził, jak przekuć taką porażkę w sukces. Do swojej "wtopy" przyznał się również prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak :)

  Jakiś czas temu Radek Pestka zaliczył wpadkę, zamieszczając w internecie zdjęcie, na którym widać było jego przyrodzenie. Czy po tym skandalu przygotował z managerem "PR kryzysowy"? Jak wpadka wpłynęła na niego i jego pracę? Czy znowu jest aktywny w sieci? Ze zwycięzcą "Top Model" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak reagujemy, gdy młodej dziewczynie podwinie się spódnica tak wysoko, że widać jej pośladki? Czy zwrócimy uwagę, gdy z torebki wypadną jej podpaski? Tego typu sytuacje są bardziej krępujące dla bohaterki zajścia czy dla świadków? Okazuje się, że podczas przeprowadzanego eksperymentu większą wyrozumiałością wykazywały się kobiety. Dlaczego mężczyźni tak rzadko reagowali na kobiece wpadki? I co mówi savoir-vivre? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: dr Irena Kamińska-Radomska, mentorka w programie „Project Lady” i Tomasz Sobierajski, socjolog.

  Zwycięzca Top Model Radek Pestka zaliczył niedawno wpadkę - opublikował w internecie zdjęcie swoich... genitaliów. W Dzień Dobry TVN - wraz z jedynym w Polsce certyfikowanym sex-coachem Martą Niedźwiecką - zastanawialiśmy się, gdzie jest granica dobrego smaku i, dlaczego ludzie wrzucają do sieci nagie zdjęcia.