Ralph Kaminski poprowadzi wyjątkowy koncert. Kto wystąpi na tegorocznych "Wiankach nad Wisłą"?

Autor:
Jola
Marat
Źródło:
mat. prasowe
Wianki nad Wisłą 2023 - koncert poświęcony Korze. Zapowiedzi
Wianki nad Wisłą 2023 - koncert poświęcony Korze. Zapowiedzix-news
wideo 2/10

Już niebawem w Warszawie odbędzie się kolejna edycja "Wianków nad Wisłą", czyli imprezy na powitanie lata. W 2023 roku finałowy koncert przebiegnie pod hasłem: "KORA. Przyszłam na świat po to", będącym hołdem dla twórczości legendy polskiej muzyki – Kory Jackowskiej. Wyjątkowe wydarzenie poprowadzi Ralph Kaminski. Transmisja na żywo tylko w TVN.  

Już w sobotę 24 czerwca warszawiacy zebrani w Multimedialnym Parku Fontann i widzowie TVN wspólnie przywitają lato podczas tegorocznej edycji koncertu "Wianki nad Wisłą".

Wianki nad Wisłą 2023 - kto wystąpi?

Tym razem bardzo wyjątkowej, bo poświęconej pamięci niezapomnianej legendy polskiej muzyki rozrywkowej, liderce zespołu Manaam – Korze Jackowskiej. Podczas wydarzenia pod hasłem „KORA. Przyszłam na świat po to” swoje interpretacje największych przebojów Artystki zaprezentują: Krzysztof ZalewskiAnia KarwanMuniek StaszczykNatalia PrzybyszMaciej MusiałowskiKwiat JabłoniBovskaOrganekExMaanamKarolina Lizer & Zee Krayski oraz Ralph Kaminski, który tego wieczoru zadebiutuje również w nowej roli – prowadzącego wydarzenie.

Wianki nad Wisłą 2023 - kiedy koncert?

Kolejna już edycja "Wianków nad Wisłą", czyli organizowanej przez m.st. Warszawa imprezy na powitanie lata, odbędzie się 24 czerwca. Transmisja koncertu "KORA. Przyszłam na świat po to" już w sobotę 24 czerwca w TVN o godzinie 22:00.

Ralph Kaminski nad Wisłą.
Ralph Kaminski Ralph Kaminski nad Wisłą. Źródło: mat. prasowe

Zobacz także:

Autor:Jola Marat

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości